خرید آپارتمان ارزان در منطقه ساحلی رادیودریا چالوس

قیمت آپارتمان

+  مشخصات
چالوس
شهرستان
رادیو دریا
منطقه
135
متراژ آپارتمان
15
طبقه
2
اتاق خواب
1
تعداد مستر
1400
سال ساخت
54940
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

خرید آپارتمان با قیمت ارزان 4 میلیارد در منطقه ساحلی رادیودریا چالوس. فروش فوری و زیر قیمت آپارتمان در رادیودریا چالوس بطور اختصاصی در املاک می ملک.

این آپارتمان ارزان قیمت که در رادیودریا و مناطق ساحلی چالوس قرار گرفته، دارای 5 طبقه بوده و واحد آپارتمان موردنظر در طبقه 1 از این آپارتمان واقع شده است. این آپارتمان ارزان دارای 2 خواب است که یکی از خواب ها از نوع مستر ساخته شده است.

شهر چالوس میان شهرهای نوشهر و متل قو قرار گرفته و از شمال به کرانه ساحلی دریای خزر و از جنوب به جنگل های شمال متصل می باشد، شهر چالوس با دارا بودن جاذبه های طبیعی و اماکن گردشگری یکی از مهم ترین شهرهای توریستی در شمال کشور است.

یک از بهترین مناطق رو به رشد شهر چالوس منطقه ساحلی رادیو دریا نام دارد که این آپارتمان در منطقه ساحلی رادیو دریا قرار گرفته است. منطقه رادیودریا از مناطق برند چالوس محسوب می شود که نسبت به دیگر مناطق چالوس مزیت های فراوانی برای خرید آپارتمان دارا می باشد.

یک از مزیت های خرید آپارتمان در چالوس نزدیکی به شهرک تفریحی و توریستی نمک آبرود و دیگر شهرهای توریستی غرب مازندران مانند نوشهر، کلارآباد و متل قو می باشد. دسترسی آسان و نزدیکی به مراکز خرید و فروشگاهی متعدد مانند برج های ساحلی شهر متل قو و همچنین اماکن تفریحی و گردشگری شهرک نمک آبرود و.. از مزیت های جغرافیایی شهر چالوس می باشد.

یکی دیگر از مزیت های خرید آپارتمان در چالوس نزدیکی به آزادراه تهران شمال ( جاده چالوس ) و دسترسی سریع و آسان از استان تهران و مناطق مجاور آن به چالوس و دیگر شهرهای توریستی غرب مازندران ایجاد کرده است.

از امکانات این آپارتمان ارزان قیمت در منطقه ساحلی رادیودریا چالوس می توان پکیج و رادیاتور، گرمایش از کف، کف پوش از نوع سرامیک، آیفون تصویری، درب ضد سرقت، گاز رومیزی، سرویس ایرانی فرنگی، پنجره های دو جداره و ... را نام برد.

فروش این آپارتمان در منطقه ساحلی رادیو دریا در شهر چالوس با قیمت ارزان 4 میلیارد تومان انجام می شود. قیمت خرید این آپارتمان نسبت به قیمت خرید آپارتمان در منطقه ساحلی رادیودریا قیمت مناسب تری را دارا می باشد و به دلیل فروش فوری مبلغ خرید آپارتمان زیر قیمت تعیین شده است.

فروش فوری و زیر قیمت آپارتمان در رادیودریا چالوس بطور اختصاصی و ویژه تنها در املاک می ملک.

  •  رادیاتور
  •  پکیج
  •  سرویس فرنگی ایرانی
  •  پارکینگ و لابی
  •  منطقه دنج تهرانی نشین
  •  آسانسور