خرید آپارتمان نوساز و مدرن در شهرک توریستی نمک آبرود چالوس

قیمت آپارتمان

+  مشخصات
چالوس
شهرستان
نمک آبرود
منطقه
164
متراژ آپارتمان
17
طبقه
1
اتاق خواب
2
تعداد مستر
1400
سال ساخت
59596
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

خرید آپارتمان نوساز در شهرک توریستی نمک آبرود واقع در شهرستان چالوس در شمال ایران. فروش ویژه این آپارتمان مدرن و نوساز با قیمت 6.9 میلیارد در املاک می ملک.

این آپارتمان نوساز در 7 طبقه با بنایی مدرن و نمای سنگی در شهرک تفریحی و توریستی نمک آبرود ساخته شده است. خانه آپارتمانی مورد نظر با متراژ 164 متر در طبقه 1 این آپارتمان نوساز قرار داشته و دارای 3 اتاق خواب است که 2 خواب آن از نوع مستر می باشد.

شهرک تفریحی و توریستی نمک آبرود در مرکز منطقه توریستی غرب مازندران قرار گرفته و در نزدیکی شهرهای توریستی و گردشگری چالوس، نوشهر، کلارآباد و متل قو واقع شده است. شهرک نمک آبرود با دارا بودن تمامی امکانات رفاهی و تفریحی و بهره مندی از جاذبه های طبیعی مانند جنگل و دریا، یکی از بهترین مناطق شمال کشور و استان مازندران برای خرید آپارتمان و خرید خانه محسوب می شود.

شهرک نمک آبرود از دو قسمت مسکونی و تفریحی تشکیل شده که این آپارتمان نوساز در قسمت مسکونی نمک آبرود قرار دارد و از نگهبانی 24 ساعته و امنیت کامل برخوردار می باشد.

یکی از مزیت های مهمی که خرید آپارتمان در نمک آبرود را به انتخابی ویژه بدل کرده وجود امکانات رفاهی و تفریحی بی نظیر در این شهرک توریستی است، بعضی از این امکانات کارتینگ ، پینت بال، سورتمه و تله کابین می باشد.

از مزیت های دیگر خرید این آپارتمان نوساز، وجود مراکز خرید و فروشگاهی است که این اماکن علاوه بر شهرک نمک آبرود، از طریق مناطق مجاور مانند کلارآباد، متل قو و چالوس نیز در دسترس قرار دارد. آزادراه تهران شمال ( جاده چالوس) نیز در فاصله 10 کیلومتری نمک آبرود قرار دارد که این امر یکی دیگر از فواید خرید آپارتمان در شهرک نمک آبرود می باشد.

تجهیزات و متریال استفاده شده در ساخت این آپارتمان مدرن دارای کیفیتی بالا می باشد. یکی از این امکانات، سیستم هوشمندسازی است که در این آپارتمان مدرن و نوساز تعبیه شده است. از امکانات قابل ذکر این آپارتمان می توان به گرمایش از طریق شوفاژ، پوشش کف با استفاده از سرامیک های با کیفیت، امکانات کامل در آشپزخانه مانند هود، گاز رومیزی، کابینت و سرویس ایرانی و فرنگی و... اشاره کرد.

قیمت این آپارتمان مدرن و نوساز با زیربنای 164 متری، واقع در شهرک تفریحی و توریستی نمک آبرود 6.9 میلیارد تومان تعیین شده است.

طبق بررسی و کارشناسی املاک می ملک، قیمت فروش آپارتمان در نمک آبرود با شرایط مشابه آپارتمان فوق الذکر از متری 50 میلیون قیمت گذاری می شود که بر این اساس، قیمت آپارتمان مذکور ارزان و مناسب بوده و فرصتی ویژه برای خرید آپارتمان در نمک آبرود می باشد. با توجه به شرایط کیفی، بنای مدرن و نوساز و همچنین موقعیت مکانی مناسب در شهرک نمک آبرود چالوس، خرید آپارتمان مذکور از طرف املاک می ملک به شما پیشنهاد می شود.

  •  شوفاژ
  •  هود
  •  اجاق گاز رومیزی
  •  کابینت
  •  سرویس ایرانی
  •  سرویس فرنگی
  •  ویوی ابدی جنگل
  •  سیستم هوشمند ساختمان
  •  آسانسور