خرید زمین شهرکی با قیمت ارزان در روستای میانکی عباس آباد

قیمت زمین

+  مشخصات
15  میلیون
قیمت متری
عباس آباد
شهرستان
میانکی
منطقه
730
متراژ زمین
مسکونی
کاربری
32258
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

خرید زمین با موقعیت شهرکی با قیمت ارزان در روستای میانکی همجوار با شهرک نمک آبرود واقع در شهر عباس آباد. فروش این زمین بطور اختصاصی در املاک می ملک.

این زمین شهرکی با قیمت ارزان متری 15 میلیون و با متراژ 730 متر و موقعیت شهرکی در مجاورت شهرک نمک آبرود، مناسب برای ساخت ویلا و آپارتمان است. خرید این زمین شهرکی از طرف کارشناسان می ملک به شما پیشنهاد می شود.

روستای میانکی واقع در غرب شهر عباس آباد و در دامنه جنگل های شمال و همسایگی با شهرک تفریحی و توریستی نمک آبرود و روستای یالبندان می باشد و به علت محدود بودن زمین در شهرک نمک آبرود و همچنین قیمت ارزان، موقعیت مناسبی برای سرمایه گذاری در این زمین شهرکی موجود است.

فاصله اندک این زمین شهرکی با جنگل های شمال، فاصله 1 کیلومتری با شهرک تفریحی و توریستی نمک آبرود، فاصله 2 کیلومتری تا ساحل دریای خزر، فاصله 7 کیلومتری با مراکز فروشگاهی و خرید شهر متل قو با برج های دو قلوی شهر متل قو و... بعضی از مزیت های خرید این زمین شهرکی می باشند.

برای خرید این زمین شهرکی ارزان با سند تک برگ با قیمت متری 15 میلیون و در مجموع 11 میلیارد تومان با ما تماس بگیرید. لازم به ذکر است که فروش این زمین ارزان شهرکی بطور اختصاصی در املاک می ملک انجام می شود.

  •  قیمت ارزان
  •  شهرکی
  •  محصور شده