فروش ویلاي دوبلکس جنگلی در روستای علی آباد عسگرخان نوشهر

قیمت ویلا

+  مشخصات
نوشهر
شهرستان
140
متراژ ویلا
240
متراژ زمین
2
اتاق خواب
0
تعداد مستر
1390
سال ساخت
58218
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

فروش ویلاي دوبلکس در مناطق جنگلی علی آباد عسگرخان شهر نوشهر. این ویلای دوبلکس و شیک با قیمت 3.5 میلیارد در املاک می ملک به فروش می رسد.

این ویلاي دوبلکس جنگلی به مساحت 140 متر با 2 خواب با نمای سنگی در زمینی به متراژ 240 متر در سال 1395 در علی آباد عسگرخان نوشهر ساخته شده است.

روستای جنگلی علی آباد عسگرخان در قسمت غربی شهر بندری نوشهر قرار دارد، روستای علی آباد عسگرخان در همسایگی روستاهای توسکاتک و انارور می باشد که از شمال به کرانه دریای خزر و از جنوب به جنگل های شمال است.

از مزایای روستای علی آباد عسگرخان که ای ویلای دوبلکس در آن واقع شده می توان به دسترسی آسان و سریع به پلاژ ساحلی سی سنگان با فاصله 5 دقیقه ای، جنگل های زیبای مازندران و شمال با درختان تنومند، مردابی بزرگ در جنگل های شمال به نام مرداب ارواح با فاصله 7 دقیقه ای، سد خاکی آویدر در منطقه صلاح الدین کلا با فاصله 5 دقیقه ای و مراکز خرید و فروشگاهی اشاره کرد.

شهر بندری نوشهر در مرکز یکی از مهم ترین مناطق توریستی کشور واقع شده که همراه با شهرهای چالوس، متل قو، کلارآباد، رویان، نمک آبرود و.. با جاذبه های طبیعی و گردشگری، یکی از بهترین مناطق شمال ایران و مازندران برای خرید ویلا محسوب می شوند.

این ویلاي دوبلکس جنگلی با امکانات کامل اقامتی و با مدارک کامل سند تک برگ در روستای جنگلی علی آباد عسگرخان به صورت اختصاصی در املاک می ملک برای فروش عرضه می گردد.

قیمت این ویلاي جنگلی بر حسب امکانات و محوطه سازی زیبا و ارزش زمین این ملک 3.5 میلیارد تومان می باشد، قیمت این ویلاي جنگلی نسبت به قیمت ملک های منطقه پایین تر بوده و از طرف املاک می ملک برای سرمایه گذاری به شما پیشنهاد می شود.

  •  بخاری
  •  اسپلیت
  •  کابینت
  •  اجاق رو میزی
  •  هود
  •  دو سرویس مجزا