فروش باغ ویلا با موقعیت شهرکی در روستای چلندر، نوشهر

قیمت ویلا

+  مشخصات
نوشهر
شهرستان
چلندر
منطقه
260
متراژ ویلا
300
متراژ زمین
3
اتاق خواب
3
تعداد مستر
1400
سال ساخت
6599
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

فروش باغ ویلا در یکی از شهرک های روستای جنگلی چلندر نوشهر، این باغ ویلا با قیمت 7.5 میلیارد به طور ویژه در املاک می ملک به فروش می رسد.

این باغ ویلا در روستای جنگلی چلندر با بنایی دوبلکس به متراژ 260 متر و در زمینی 300 متری با 3 خواب ( مستر) با نمای سنگی برای خرید عرضه می گردد.

روستای چلندر با ویو جنگلی از شمال به جنگل های شمال در رشته کوه های البرز و از جنوب به جاده کناره ساحلی دریای خزر و در همسایگی روستاهای دزدک و ملکار قرار دارد، این روستا با داشتن هوای مطبوع شمال و منطقه توریست پذیر شناخته می شود،روستای چلندر با مردمانی خونگرم و امنیت کامل این منطقه از جاذبه های طبیعی خاص مثل چشمه چلندر و جنگل چلندر برخوردار است و شرایط ساخت ویلا و شهرک مثل شهرک 120 ویلایی آبشار ، شهرک تفریحی چلندر، کانون بازنشستگان ارتش و.. را در خود دارد.

دسترسی این روستا به جنگل سی سنگان با امکانات کامل تفریحی در جنگل و پلاژ ساحلی سی سنگان با فاصله 8 کیلومتر،مرداب ارواح با درختان شکسته در مرداب جنگلی بکر و زیبا و با رنگ های آب رنگ در فصل پاییز با فاصله10 کیلومتر،ارتفاع جنگلی با درختان سر به فلک کشیده به نام تپه جنگلی نوشهر و یا جنگل بند پی با فاصله 7 کیلومتر، پلاژ سیترا با تفریحات دریایی و امکانات کامل ساحلی به طول 1 کیلومتر در لب ساحل دریای خزر، جاده جنگلی به سمت جاده کوهستانی گلندرود با آبشار معروف آب پری با فاصله 15 کیلومتر و... می باشد.

این باغ ویلا با امکاناتی نظیر: کف سرامیک، گاز رومیزی، هود ، سرویس ، سرویس فرنگی و ایرانی ، تراس ، محوطه سازی کامل و... به فروش می رسد.

فروش این ویلا باغ با قیمت 7.5 با اسناد معتبر و تایید شده در روستای جنگلی چلندر از طرف کارشناسان املاک می ملک و برای سرمایه گذاری کوتاه مدت به شما پیشنهاد می شود.

  •  کابینت mdf
  •  اجاق گاز
  •  هود
  •  سرویس ایرانی
  •  سرویس فرنگی
  •  تراس
  •  محوطه سازی شده