فروش آپارتمان ساحلی ارزان در منطقه هچیرود چالوس

قیمت آپارتمان

+  مشخصات
چالوس
شهرستان
هچیرود
منطقه
109
متراژ آپارتمان
710
طبقه
2
اتاق خواب
0
تعداد مستر
1399
سال ساخت
28059
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

فروش آپارتمان ساحلی ارزان در چالوس با قیمت 4 میلیارد و 900 میلیون در منطقه ساحلی هچیرود چالوس با ویو ساحلی دریا، فروش فوری آپارتمان به مدت محدود.

این آپارتمان ساحلی دارای متراژ ۱۰۹ متر و 2 اتاق خواب بوده و در طبقه هفتم از برجی 10 طبقه و 20 واحدی قرار دارد. برج مذکور نوساز و در سال 1399 ساخته شده است.

این اپارتمان ساحلی از نظر موقعیت مکانی دارای شرایطی ویژه بوده و گزینه ای عالی جهت خرید آپارتمان در چالوس و شمال ایران می باشد. قرار گرفتن در موقعیت رو به دریا و بهره مندی از ویو ساحلی زیبا و دیدنی، نزدیکی به شهرک توریستی نمک آبرود و شهرهای کلارآباد، متل قو، نوشهر و چالوس عواملی هستند که موقعیت ویژه ای از نظر مکانی برای این آپارتمان ایجاد کرده اند.

علاوه بر موارد فوق، فاصله کوتاه تا آزادراه تهران چالوس (جاده کندوان) و قرار گرفتن در مسیر مواصلاتی استان های شمال کشور، از دیگر مزایای این آپارتمان ارزان ساحلی محسوب می شود.

آپارتمان ساحلی مذکور دارای دسترسی مناسبی بوده و تمامی مراکز خرید موردنیاز در نزدیکی آن وجود دارد. از نظر نزدیکی به اماکن تفریحی و جاذبه های طبیعی نیز این برج ساحلی دارای شرایط مناسبی است و ساحل دریا، مناطق جنگلی شمال ایران و مراکز تفریحی نمک آبرود و متل قو در نزدیکی این آپارتمان واقع شده است.

علاوه بر قیمت ارزان تعیین شده برای فروش آپارتمان ساحلی مذکور، کیفیت ساخت و تجهیزات این آپارتمان نوساز در سطح بالایی قرار دارد. برخی از امکانات و تجهیزات این آپارتمان اکازیون و مدرن به این شرح می باشد: چیلر مرکزی، پکیچ و رادیاتور، پوشش کف پارکت، سرویس فرنگی و ایرانی، تراس با ویوی ساحلی، پارکینگ اختصاصی وسیع، آسانسور، گاز رومیزی، کابینت های برند، کمد دیواری، شیرآلات با کیفیت و...

سند مالکیت این آپارتمان ساحلی از نوع تک برگ بوده و همچنین دارای جواز می باشد. انشعابات آب، برق و گاز نیز برای این آپارتمان نوساز دریافت شده است. لازم به ذکر است که اسناد و مدارک این خانه آپارتمانی توسط کارشناسان املاک می ملک بررسی و تایید شده است.

این آپارتمان ساحلی با شرایط فروش فوری و با قیمت ارزان 4 میلیارد و 900 میلیون به فروش می رسد. قیمت فروش آپارتمان فوق توسط کارشناسان املاک می ملک مورد بررسی قرار گرفته و بر اساس کارشناسی صورت گرفته، قیمت تعیین شده برای خرید آپارتمان مذکور پایین تر از قیمت فروش آپارتمان در چالوس می باشد.

فروش این آپارتمان ساحلی در چالوس با قیمت ارزان 4.9 میلیارد به مدت محدود از طریق املاک می ملک انجام می شود. این فرصت استثنایی برای خرید آپارتمان ساحلی در چالوس را از دست ندهید.

  •  پکیج و رادیاتور
  •  هود
  •  کابینت
  •  گاز رومیزی
  •  سرویس فرنگی
  •  سرویس ایرانی
  •  آسانسور
  •  پارکینگ
  •  شیرآلات برند
  •  ویو ساحلی