خرید زمین با قیمت ارزان متری 17 میلیون در کلارآباد

قیمت زمین

+  مشخصات
17  میلیون
قیمت متری
عباس آباد
شهرستان
کلارآباد
منطقه
300
متراژ زمین
مسکونی
کاربری
53987
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

خرید زمین شهرکی با قیمت ارزان در منطقه یالبندان کلارآباد. این زمین ارزان در کلارآباد با قیمت ارزان متری 17 میلیون در املاک می ملک به فروش می رسد.

این زمین 300 متری در یالبندان کلارآباد واقع شده است. زمین مذکور دارای بافت مسکونی بوده و از انشعابات کامل آب ، برق و گاز بهره می برد.

این زمین ارزان قیمت در شهر کلارآباد و شهرستان عباس آباد واقع شده و در غرب استان مازندران قرار دارد. کلارآباد در مجاورت جاده کناره و در مسیر بین شهرهای چالوس و متل قو قرار دارد. شهرک نمک آبرود چالوس نیز در فاصله 5 کیلومتری از کلارآباد قرار گرفته که این موضوع نیز بر ارزش و قیمت ملک در شهر کلارآباد می افزاید.

کلارآباد در بین شهرها و مناطق عمده توریستی غرب استان مازندران و شمال کشور واقع شده است. به همین دلیل تمامی اماکن تفریحی ، رفاهی و همچنین جاذبه های طبیعی به راحتی در دسترس ساکنین کلارآباد قرار دارد.

این زمین با قرارگیری در یالبندان کلارآباد واقع در شهرستان عباس آباد در استان مازندران ، با قیمت ارزان متری 17 میلیون و قیمت کل 5 میلیارد و 100 میلیون بطور اختصاصی در املاک می ملک به فروش می رسد. این فرصت ویژه برای خرید زمین در کلارآباد با قیمت ارزان را از دست ندهید.

به دلیل تغییر و افزایش قیمت زمین در شمال و استان مازندران ، جهت اطلاع از آخرین قیمت زمین در عباس آباد و قیمت زمین در یالبندان کلارآباد با کارشناسان ما در املاک می ملک تماس بگیرید.

همجنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید زمین با قیمت ارزان متری 17 میلیون در کلارآباد با شماره 09361184646 تماس گرفته و از مشاوره رایگان کارشناسان با تجربه املاک می ملک به صورت شبانه روزی برخوردار شوید.

  •  مسطح
  •   بافت مسکونی
  •   انشعابات متصل
  •   قیمت ارزان
  •   سند دار