خرید زمین در نمک آبرود با قیمت ارزان 29 میلیون

قیمت زمین

+  مشخصات
29  میلیون
قیمت متری
چالوس
شهرستان
نمک آبرود
منطقه
400
متراژ زمین
مسکونی
کاربری
45869
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

خرید زمین در محله 4 شهرک توریستی نمک آبرود چالوس . این زمین در نمک آبرود با قیمت ارزان متری 29 میلیون در می ملک به فروش می رسد.

این زمین شهرکی که در محله 4 شهرک توریستی نمک آبرود در شهرستان چالوس واقع شده ، با متراژ 400 متر با قیمت ارزان متری 29 میلیون در املاک می ملک به فروش می رسد. این زمین دارای سند تک برگ و بافت مسکونی بوده و تمامی انشعابات از قبیل آب ، برق و گاز برای این زمین مسکونی دریافت شده است.

از مشخصات این زمین شهرکی که در نمک آبرود چالوس واقع شده، می توان به دیوار کشی ، مسطح بودن ، نگهبانی 24 ساعته ، دوربین مدار بسته در تمام شهرک ، وجود ویلاهای نوساز در اطراف زمین ، فاصله 100 متری تا دریا ، فاصله 100 متری تا جاده کناره ، نزدیکی به شهرهای کلارآباد ، چالوس ، متل قو و عباس آباد اشاره کرد.

از دیگر مزیت ها برای خرید این زمین خوش قواره که شرایط مناسبی برای ساخت بنا در این زمین ایجاد کرده ، طول و عرض مناسب و بر 15 متری می باشد. علاوه بر این، زمین مذکور در کوچه 8 متری قرار دارد.

این زمین در محله 4 شهرک توریستی نمک آبرود با قیمت ارزان متری 29 میلیون و در مجموع با قیمت 11.6 میلیارد تومان به صورت اختصاصی در املاک می ملک به فروش می رسد.

به دلیل تغییر و افزایش قیمت زمین در شمال و استان مازندران ، جهت اطلاع از آخرین قیمت زمین در چالوس و قیمت زمین در نمک آبرود با کارشناسان ما در املاک می ملک تماس بگیرید.

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید زمین در نمک آبرود با قیمت ارزان 29 میلیون با شماره 09361184646 تماس گرفته و از مشاوره رایگان کارشناسان با تجربه املاک می ملک به صورت شبانه روزی برخوردار شوید.

  •  مسطح
  •   قیمت ارزان
  •   شهرکی
  •   نگهبانی 24 ساعته
  •   سند تک برگ
  •   خوش قواره