خرید زمین در هچیرود چالوس با قیمت ارزان 7 میلیون

قیمت زمین

+  مشخصات
6/9  میلیون
قیمت متری
چالوس
شهرستان
هچیرود
منطقه
403
متراژ زمین
مسکونی
کاربری
89929
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

خرید زمین داخل بافت با کاربری مسکونی واقع در هچیرود چالوس . این زمین در چالوس با قیمت ارزان متری 7 میلیون در املاک می ملک به فروش می رسد.

این زمین که در شهر هچیرود از شهرستان چالوس قرار دارد ، دارای مساحت 403 متر می باشد. این زمین مسکونی دارای بر 12 متری بوده و از شرایط مناسبی برای ساخت بنا قرار دارد.

این زمین داخل بافت با کاربری مسکونی دارای سند تک برگ می باشد. همچنین تمامی انشعابات و امتیازات این زمین شامل آب ، برق و گاز برای این زمین مسکونی و ارزان قیمت دریافت شده است. اسناد و مدارک این زمین توسط کارشناسان املاک می ملک بررسی شده و مورد تایید قرار گرفته است.

این زمین با متراژ 403 متر و قیمت ارزان متری 7 میلیون به فروش می رسد که در مجموع با قیمت 2.8 میلیارد ارائه می شود. لازم به ذکر است که این زمین در هچیرود چالوس بطور اختصاصی در املاک می ملک به فروش می رسد.

به دلیل تغییر و افزایش قیمت زمین در شمال و استان مازندران ، جهت اطلاع از آخرین قیمت زمین در چالوس و قیمت زمین در هچیرود با کارشناسان ما در املاک می ملک تماس بگیرید.

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید زمین در هچیرود چالوس با قیمت ارزان 7 میلیون با شماره 09361184646 تماس گرفته و از مشاوره رایگان کارشناسان با تجربه املاک می ملک به صورت شبانه روزی برخوردار شوید.

  •  کاربری مسکونی
  •   داخل بافت
  •   دیوار کشی
  •   بر اصلی 12 متری