خرید آپارتمان ارزان در نمک آبرود با قیمت 5.3 میلیارد

قیمت آپارتمان

+  مشخصات
چالوس
شهرستان
نمک آبرود
منطقه
117
متراژ آپارتمان
3
طبقه
2
اتاق خواب
0
تعداد مستر
1401
سال ساخت
3569
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

خرید آپارتمان در محله 2 شمالی شهرک توریستی نمک آبرود در چالوس ، این آپارتمان ارزان در نمک آبرود با قیمت 5.3 میلیارد در املاک می ملک به فروش می رسد.

متراژ این آپارتمان 117 متر است و دارای 2 اتاق خواب از نوع مستر می باشد. سال ساخت این آپارتمان در سال 1401 است. لازم به ذکر است که در ساخت این آپارتمان نوساز ، از بهترین متریال استفاده شده است.

این آپارتمان ارزان در طبقه 3 از آپارتمانی 5 طبقه و 9 واحدی واقع شده و همچنین دارای امکاناتی شمال آسانسور ، پارکینگ اختصاصی و انباری و ... است. این آپارتمان به صورت شمالی و جنوبی بنا شده و دارای ویو از منظره جنگل و دریا می باشد.

محله 2 شمالی یکی از محله های قدیمی و از بهترین محله های شهرک نمک آبرود است که در اکثر زمین های آن آپارتمان سازی صورت گرفته است. به صورت کلی محله 2 شمالی در شهرک نمک آبرود یکی از بهترین نقاط برای خرید آپارتمان شهرکی می باشد.

شهرک نمک آبرود در غرب شهرستان چالوس واقع شده است. از شهرها و مناطق توریستی اطراف شهرک نمک آبرود می توان به چالوس ، متل قو ، کلارآباد و شهرک های دریانوردان و امیردشت اشاره کرد.

این آپارتمان ارزان در محله 2 شمالی در شهرک نمک آبرود با قیمت 5.3 میلیارد تومان به صورت ویژه در املاک می ملک به فروش می رسد. خرید این آپارتمان در محله 2 شمالی شهرک توریستی نمک آبرود در چالوس ، به عنوان یکی از بهترین گزینه های خرید آپارتمان در شمال ایران محسوب می شود.

به دلیل تغییر و افزایش قیمت آپارتمان در شمال و استان مازندران ، جهت اطلاع از آخرین قیمت آپارتمان در چالوس و قیمت آپارتمان در شهرک نمک آبرود با ما تماس بگیرید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید آپارتمان ارزان در نمک آبرود با قیمت 5.3 میلیارد با شماره 09361184646 تماس گرفته و از مشاوره رایگان کارشناسان با تجربه املاک می ملک به طور شبانه روزی برخوردار شوید.

  •  پکیج
  •  رادیاتور
  •  اسپلیت
  •  تجهیزات کامل
  •  سرویس فرنگی و ایرانی
  •  آسانسور