خرید زمین در شهرک دریانوردان با قیمت ارزان

قیمت زمین

+  مشخصات
42  میلیون
قیمت متری
چالوس
شهرستان
کلارآباد
منطقه
350
متراژ زمین
مسکونی
کاربری
5001
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

خرید زمین 2 کله در شهرک دریانوردان کلارآباد . این زمین در شهرک برند دریانوردان کلارآباد با قیمت ارزان در املاک می ملک به فروش می رسد.

این زمین جنگلی با متراژ 350 متر در شهرک دریانوردان کلارآباد واقع شده است. این زمین ارزان که دارای بافت مسکونی بوده سند دار است و با قیمت ارزان متری 42 میلیون به فروش می رسد.

از ویژگی های که خرید زمین مذکور در شهرک دریا نوردان کلارآباد را به گزینه ای ایده آل بدل می کند 2 کله ( دو بر ) بودن این زمین است. این زمین دو کله دارای بر 22 متری در هر دو طرف زمین می باشد که شرایط مناسبی را برای این زمین فراهم می کند و در صورت ساخت بنا ، باعث افزایش قیمت ملک نیز خواهد شد.

این زمین شهرکی سند شش دانگ بوده و دارای تمامی انشعابات و امتیازات شامل آب ، برق و گاز می باشد . همچنین سند و بافت مسکونی این زمین مورد استعلام قرار گرفته و توسط کارشناسان املاک می ملک مورد تایید قرار گرفته است.

شهرک دریانوردان توسط نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در دهه 60 تاسیس شده و به پرسنل خود واگذار شده است. این شهرک با مساحتی حدودا 60 هکتاری و ویژگی همجواری شهرک دریانوردان با شهرک تفریحی و توریستی نمک آبرود را به یکی از برند های مناطق غرب استان مازندران تبدیل کرده است.

به علت فروش فوری این زمین 14.7 میلیارد تومان را دارا می باشد، ملک مورد نظر به خاطر ویژگی های خاص جغرافیایی ، 2 کله بودن زمین قیمتی نسبتا ارزان به زمین های اطراف خود را دارا می باشد. خرید این زمین در شهرک دریا نوردان در شمال ایران با قیمت ارزان از طرف املاک می ملک به شما پیشنهاد می شود.

به دلیل تغییر و افزایش قیمت زمین در شمال و قیمت زمین در مازندران ، جهت اطلاع از آخرین قیمت در کلارآباد و قیمت زمین در شهرک دریانوردان با ما در تماس باشید. همچنین قابل ذکر می باشد که مشاوره تخصصی رایگان از طرف کارشناسان مربوطه شهرک دریانوردان به شما داده می شود.

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید زمین در شهرک دریانوردان با قیمت ارزان با شماره 09361184646 تماس بگیرید.

  •  مسطح
  •   دو کله
  •   شهرکی
  •   نگهبانی 24 ساعته
  •   متراژ مناسب