خرید زمین در علی آباد عسگرخان نوشهر متری 16 میلیون

قیمت زمین

+  مشخصات
16  میلیون
قیمت متری
نوشهر
شهرستان
350
متراژ زمین
مسکونی
کاربری
14669
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

خرید زمین در علی آباد عسگرخان نوشهر با قیمت ارزان متری 16 میلیون. این زمین سند دار با بافت مسکونی در روستای علی آباد عسگرخان به فروش می رسد.

این زمین که در روستای علی آباد عسگرخان نوشهر واقع شده ، دارای 350 متر مساحت و بر اصلی 12 متری می باشد. همچنین تمامی انشعابات و امتیازات این زمین شامل آب ، برق و گاز در سال 1399 دریافت شده است.

مزیت های اصلی این زمین برخورداری از جواز ساخت ، بافت مسکونی و دریافت انشعابات است که ساخت ویلا یا آپارتمان در این زمین را تسریع می کند. همچنین این زمین سند دار بوده و مدارک آن به تایید کارشناسان املاک می ملک رسیده است. از دیگر ویژگی های این زمین که به صورت فروش فوری و با قیمت ارزان متری 16 میلیون به فروش می رسد ، می توان به دیوار کشی ، مسطح سازی و نصب دروازه اشاره کرد.

موقعیت مکانی مناسب ، یکی دیگر از مزیت های این زمین است. به صورتی که فاصله این زمین تا جاده کناره 100 متر و فاصله تا دریا 150 متر می باشد. همچنین نزدیکی این زمین به جاده اصلی، دسترسی آسانی به مراکز خرید و فروشگاهی ، اماکن تفریحی و جاذبه های طبیعی فراهم کرده است.

روستای علی آباد عسگرخان نوشهر، در مجاورت جاده بین شهرستان نوشهر و نور واقع شده و در فاصله 20 کیلومتری از مرکز شهر نوشهر و 15 کیلومتری شهر رویان قرار دارد. علی آباد عسگرخان در نزدیکی مناطق سیسنگان ، چلک ، چلندر ، ملکار ، ونوش و ... واقع شده که این همگی از مناطق توریستی شهرستان نوشهر محسوب می شوند.

این زمین در علی آباد عسگرخان نوشهر با قیمت ارزان متری 16 میلیون و در مجموع با قیمت 5.6 میلیارد تومان به فروش می رسد. جهت تسهیل در فروش فوری زمین ، قیمت زمین مذکور ، زیر قیمت زمین در علی آباد عسگرخان تعیین شده است. خرید این زمین سند دار با بافت مسکونی از طرف کارشناسان می ملک به شما پیشنهاد می شود.

لازم به ذکر است که امکان معاوضه زمین مذکور وجود داشته و معاوضه زمین با ویلا در نوشهر و معاوضه زمین با آپارتمان در نوشهر انجام می شود. جهت اطلاع از شرایط کامل معاوضه زمین با ما در تماس باشید.

به دلیل تغییر و افزایش قیمت زمین در شمال و مازندران ، جهت اطلاع از آخرین قیمت زمین در نوشهر و قیمت زمین در علی آباد عسگرخان نوشهر با ما تماس بگیرید.

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید زمین در علی آباد عسگرخان نوشهر با قیمت متری 16 میلیون ، با شماره 09361184646 ( الماسی ) تماس بگیرید.

  •  سند تک برگ
  •   جواز ساخت آپارتمان
  •   دیوار کشی
  •   انشعابات متصل
  •   مسطح سازی