فروش زمین در رادیو دریا چالوس با قیمت ارزان 19 میلیون

قیمت زمین

+  مشخصات
19  میلیون
قیمت متری
چالوس
شهرستان
رادیو دریا
منطقه
280
متراژ زمین
مسکونی
کاربری
71317
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

خرید زمین در رادیو دریا چالوس با بافت مسکونی و جواز ساخت . این زمین ارزان در خیابان رادیو دریا چالوس با قیمت ارزان متری 19 میلیون به فروش می رسد.

این زمین در رادیو دریا چالوس دارای بافت مسکونی و جواز ساخت می باشد که این مزیت ها ، بر ارزش و قیمت زمین مذکور می افزاید. همچنین متراژ این زمین مسکونی 280 متر بوده و سنددار می باشد. مدارک مربوط به بافت مسکونی ، جواز ساخت و همچنین سند مالکیت این زمین مورد بررسی قرار گرفته و توسط کارشناسان حقوقی املاک می ملک تایید شده است.

خیابان رادیو دریا از بهترین محله های شهر چالوس است. رادیودریا نزدیک ترین خیابان در چالوس به ساحل دریا است و دارای دسترسی سریع و آسانی به دریا می باشد. از دیگر مزیت های خیابان رادیو دریا که خرید ملک در رادیو دریا را به گزینه ای مناسب بدل می کند ، وجود ویلا و آپارتمان های نوساز با بنا های شیک است که جلوی ای زیبا را به این منطقه چالوس بخشیده است.

علاوه بر موقعیت مکانی عالی در خیابان رادیو دریا چالوس ، بر 13 متری این زمین داخل بافت باعث شده که زمین مذکور شرایط مناسبی برای ساخت ملک داشته باشد. همچنین امتیازات آب ، برق و گاز نیز برای این زمین ارزان قیمت دریافت شده است.

از ویژگی های این زمین داخل بافت در رادیو دریا چالوس ، می توان به داشتن جواز ساخت ، قیمت ارزان ، موقعیت مکانی عالی ، دسترسی ساحلی ، امتیازات و انشعابات کامل ، دیوار کشی و مسطح سازی اشاره کرد.

خرید این زمین در رادیو دریا چالوس با بافت مسکونی و جواز ساخت ، با قیمت ارزان متری 19 میلیون انجام می شود. زمین مذکور در مجموع با 280 متر مساحت ، با قیمت 5.3 میلیارد به فروش می رسد.

به دلیل تغییر و افزایش قیمت زمین در مازندران و شمال ، جهت اطلاع از آخرین قیمت زمین در چالوس و قیمت زمین در رادیو دریا چالوس با ما تماس بگیرید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد فروش زمین در رادیو دریا چالوس با قیمت ارزان متری 19 میلیون ، با شماره 09361184646 ( الماسی ) تماس بگیرید.

  •  جواز ساخت
  •   قیمت ارزان
  •   موقعیت مکانی عالی
  •   دسترسی ساحلی
  •   امتیازات و انشعابات کامل
  •   دیوار کشی و مسطح سازی