خرید زمین ارزان در محله 3 شمالی شهرک نمک آبرود

قیمت زمین

+  مشخصات
22  میلیون
قیمت متری
چالوس
شهرستان
نمک آبرود
منطقه
360
متراژ زمین
مسکونی
کاربری
2082
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

خرید زمین ارزان واقع در محله 3 شمالی شهرک نمک آبرود . این زمین در محله 3 نمک آبرود چالوس ، با قیمت ارزان متری 22 میلیون به فروش می رسد.

این زمین مسکونی که در محله 3 شمالی نمک آبرود واقع شده ، دارای 360 متر مساحت می باشد. این زمین که دارای بافت مسکونی است با دارا بودن بر 15 متری شرایط مناسبی برای ساخت ویلا دارد.

همچنین دیوار کشی این زمین داخل بافت صورت گرفته و تمامی انشعابات آن شامل آب ، برق و گاز دریافت شده است. این زمین دارای سند مالکیت تک برگ بوده و اسناد مالکیت این زمین توسط کارشناسان املاک می ملک مورد تایید قرار گرفته است.

محله 3 شهرک نمک آبرود یکی از محله های قدیمی و از بهترین محله های شهرک نمک آبرود است که در اکثر زمین های آن ویلاسازی صورت گرفته است و زمین های معدودی برای ساخت در آن وجود دارد. به طور کلی محله 3 نمک آبرود یکی از بهترین نقاط برای خرید زمین در شهرک نمک آبرود و ساخت ویلا می باشد.

شهرک نمک آبرود در غرب شهرستان چالوس واقع شده است. از شهرها و مناطق توریستی اطراف شهرک نمک آبرود می توان به متل قو ، چالوس ، نوشهر ، کلارآباد ، عباس آباد و شهرک امیردشت اشاره کرد.

این زمین مسکونی با موقعیت مکانی عالی در محله 3 شمالی شهرک نمک آبرود و قیمت ارزان متری 22 میلیون و در مجموع با قیمت 8 میلیارد به صورت اختصاصی در املاک می ملک به فروش می رسد. خرید این زمین مسکونی با مزیت های فراوان برای سرمایه گذاری در امور ملکی از طرف کارشناسان املاک می ملک به شما پیشنهاد می شود.

به دلیل تغییر و افزایش قیمت زمین در مازندران و شمال ، جهت اطلاع از آخرین قیمت زمین در شهرک نمک آبرود با ما تماس بگیرید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید زمین ارزان در محله 3 شمالی شهرک نمک آبرود با شماره 09361184646 ( الماسی ) تماس بگیرید.

  •  قیمت ارزان
  •  بافت مسکونی
  •  دیوار کشی
  •  انشعابات متصل