خرید زمین در بلوار امام رضا نوشهر با قیمت متری 13 میلیون

قیمت زمین

+  مشخصات
13  میلیون
قیمت متری
نوشهر
شهرستان
315
متراژ زمین
مسکونی
کاربری
65083
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

خرید زمین در بلوار امام رضا نوشهر با قیمت ارزان متری 13 میلیون . این زمین که در خیابان ملت از بلوار امام رضا نوشهر واقع شده با قیمت ارزان به فروش می رسد.

این زمین 315 متری که در خیابان ملت از بلوار امام رضا نوشهر واقع شده دارای سند تک برگ و بافت مسکونی می باشد. همچنین امتیازات و انشعابات آب ، برق و گاز برای این زمین داخل بافت دریافت شده است. لازم به ذکر است که زمین مذکور دیوار کشی و مسطح سازی شده و نصب دروازه در آن انجام شده است. بر این زمین 10 متر بوده و در خیابانی 8 متری قرار دارد.

بلوار امام رضا ، یکی از مهم ترین مسیرهای مواصلاتی در شهر نوشهر می باشد. این بلوار مرکز شهر نوشهر را به جاده کناره و کمربندی نوشهر چالوس متصل می کند و تعدادی از محله ها و خیابان های شیک و دلباز شهر نوشهر مانند شمع ساحل ، سرچشمه و خیابان مدرس در این بلوار واقع شده اند.

خیابان ملت که این زمین ارزان قیمت در آن واقع شده ، در بلوار امام رضا نوشهر قرار دارد. زمین مسکونی مذکور در اواسط خیابان ملت قرار گرفته و در فاصله 500 متری از جاده کناره و کمربندی نوشهر چالوس قرار دارد. همچنین فاصله این زمین مسکونی تا ساحل دریا کمتر از 600 متر است که یکی از مزیت ها برای خرید زمین در نوشهر محسوب می شود.

یکی از مزیت های مهم برای خرید زمین در بلوار امام رضا نوشهر ، دسترسی مناسب این خیابان به تمامی بخش های مهم شهر نوشهر شامل مراکز فروش ، اماکن تفریحی و جاذبه های طبیعی می باشد. موقعیت مکانی عالی بلوار امام رضا در نوشهر نیز دسترسی آسان و سریعی به شهرهای مجاور و همچنین آزادراه تهران شمال ( جاده چالوس ) ایجاد می کند.

خرید زمین مذکور در خیابان ملت واقع در بلوار امام رضا نوشهر با قیمت ارزان متری 13 میلیون انجام می شود. این زمین که در خیابان ملت از بلوار امام رضا نوشهر واقع شده در مجموع با قیمت ارزان 4 میلیارد به فروش می رسد

به دلیل تغییر و افزایش قیمت زمین در مازندران و شمال ، جهت دریافت آخرین قیمت زمین در نوشهر و قیمت زمین در خیابان ملت بلوار امام رضا با ما تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فروش زمین در بلوار امام رضا نوشهر با قیمت 13 میلیون با شماره 09361184646 ( الماسی ) تماس بگیرید.

  •  بافت مسکونی
  •  دیوار کشی
  •  مسطح سازی
  •   ارزان قیمت
  •  سنددار
  •  حوضه شهری