خرید زمین در شهرک سهند نمک آبرود با قیمت ارزان

قیمت زمین

+  مشخصات
16/5  میلیون
قیمت متری
چالوس
شهرستان
نمک آبرود
منطقه
420
متراژ زمین
مسکونی
کاربری
91341
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

خرید زمین در شهرک سهند نمک آبرود با قیمت ارزان متری 16.5 میلیون. این زمین شهرکی در منطقه نمک آبرود چالوس در املاک می ملک به فروش می رسد.

این زمین شهرکی که در مجاورت شهرک نمک آبرود واقع شده ، با متراژ 420 متر با قیمت ارزان متری 16.5 میلیون به فروش می رسد. این زمین دارای سند تک برگ و بافت مسکونی بوده و همچنین امتیازات آب ، برق و گاز برای این زمین داخل بافت دریافت شده است.

از مشخصات این زمین شهرکی در چالوس ، می توان به دیوار کشی و مسطح سازی ، نگهبانی 24 ساعته و امنیت عالی ، دوربین مدار بسته در تمام شهرک ، وجود ویلاهای لاکچری در اطراف زمین ، فاصله 100 متری تا دریا ، فاصله 100 متری تا جاده کناره ، فاصله چند صد متری تا شهرک نمک آبرود ، نزدیکی به شهرهای توریستی چالوس ، کلارآباد ، متل قو و نوشهر ، انشعابات کامل بر روی زمین و ... اشاره کرد.

شهرک ساحلی سهند در ضلع شمالی شهرک نمك آبرود و در میان شهرک نمک ابرود و ساحل دریا واقع شده و در امتداد جاده ساحلی چالوس به سمت شهرهای متل قو ، کلار آباد و عباس آباد واقع شده است. شهرک سهند همچنین دارای ساحل اختصاصی ، مخصوص ساکنین شهرک می باشد.

این زمین خوش قواره که دارای مقیاسی مناسب و بر 18 متری می باشد ، در کوچه ای 8 متری واقع شده است. موقعیت مکانی این زمین در شهرک سهند بسیار مناسب است به صورتی که در بهترین فاصله از دریا و جاده اصلی واقع شده است.

قیمت فروش این زمین در شهرک سهند منطقه نمک آبرود با متراژ 420 متری و با قیمت ارزان متری 16.5 میلیون در مجموع 7 میلیارد تعیین شده است که زیر قیمت خرید زمین در نمک آبرود و قیمت زمین در چالوس می باشد. با توجه به قیمت ارزان زمین ، موقعیت عالی در منطقه ساحلی نمک آبرود و واقع شدن در یکی از شهرک های برند چالوس ، خرید این زمین از طرف کارشناسان املاک می ملک به شما پیشنهاد می شود.

به دلیل تغییر و افزایش قیمت زمین در شمال و مازندران ، برای اطلاع از آخرین قیمت زمین در چالوس و قیمت زمین در شهرک نمک آبرود با ما تماس بگیرید.

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید زمین در شهرک سهند منطقه نمک آبرود با قیمت ارزان با شماره 09361184646 ( الماسی ) تماس بگیرید.

  •  زمین مسطح
  •  دیوار کشی شده
  •   سنددار
  •   بافت مسکونی
  •   شهرکی
  •   نگهبانی
  •  انشعابات متصل