خرید آپارتمان در خیابان مدرس نوشهر با قیمت 5 میلیارد

قیمت آپارتمان

+  مشخصات
نوشهر
شهرستان
145
متراژ آپارتمان
16
طبقه
3
اتاق خواب
1
تعداد مستر
1400
سال ساخت
43231
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

خرید آپارتمان در خیابان مدرس واقع در بلوار امام رضا نوشهر با قیمت ارزان 5 میلیارد. این آپارتمان در خیابان مدرس نوشهر در املاک می ملک به فروش می رسد.

این آپارتمان که در خیابان مدرس واقع در بلوار امام رضا نوشهر واقع شده است دارای 145 متر زیربنا می باشد. آپارتمان مورد نظر در طبقه اول از آپارتمانی 6 طبقه با نمای سنگی واقع شده است. این آپارتمان لوکس دارای 3 اتاق خواب است که 2 خواب آن مستر می باشد.

همچنین سال ساخت این آپارتمان مسکونی، 1400 بوده و دارای بنایی نوساز است. در ساخت این آپارتمان لاکچری و نوساز ، از بهترین متریال و تجهیزات استفاده شده و سکونت در این آپارتمان ، تجربه ای لذت بخش برای ساکنین این آپارتمان به ارمغان خواهد آورد.

این آپارتمان دارای سند تک برگ و مدارک دیگر از جمله جواز ساخت و پایان کار می باشد. اسناد و مدارک این آپارتمان مورد بررسی قرار گرفته و به تایید کارشناسان حقوقی و مشاوران ملکی املاک می ملک رسیده است.

خیابان مدرس ، یکی از خیابان های خوشنام بلوار امام رضا می باشد که در حوضه شهری نوشهر واقع شده است. این بلوار در بخش شهری جاده کناره در شهر نوشهر قرار دارد. از نکات برجسته این منطقه می توان به دسترسی آسان به کمربندی نوشهر چالوس ، مراکز خدماتی شهری ، مراکز خرید و.. اشاره کرد.

امکانات و تجهیزات استفاده شده در این آپارتمان از بهترین نوع و متریال بوده و از این میان می توان به : نمای سنگی ، لابی ، آسانسور ، انباری ، درب ضد سرقت ، پنجره دوجداره ، آیفون تصویری ، کابینت ، کمد دیواری ، گاز رومیزی ، هود ، سرویس ایرنی و فرنگی و ... اشاره کرد.

موقعیت مکانی عالی در بلوار امام رضا نوشهر ، تجهیزات و امکانات لوکس و لاکچری و اسناد معتبر مالکیت و قیمت ارزان این آپارتمان که متری 35 میلیون است باعث شده که خرید آپارتمان مذکور گزینه ای بسیار مناسب برای خرید آپارتمان در نوشهر باشد.

قیمت این آپارتمان ارزان در خیابان مدرس نوشهر که در بلوار امام رضا نوشهر واقع شده ، متری 35 میلیون و در مجموع 5 میلیارد می باشد. این آپارتمان لوکس و لاکچری با قیمت ارزان در املاک می ملک به فروش می رسد.

به دلیل تغییر و افزایش قیمت آپارتمان در شمال و استان مازندران ، برای اطلاع از آخرین قیمت آپارتمان در نوشهر و قیمت آپارتمان در خیابان مدرس نوشهر و قیمت آپارتمان در بلوار امام رضا نوشهر با ما تماس بگیرید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید آپارتمان در خیابان مدرس نوشهر با قیمت 5 میلیارد با شماره 09361184646 ( الماسی ) تماس بگیرید.

  •  پکیج
  •  اسپلیت
  •  هود
  •  گاز رومیزی
  •  سرویس فرنگی و ایرانی
  •  درب ریموت دار
  •  آیفون تصویری
  •  کمد دیواری
  •  تراس