خرید خانه باغ در دلگشا چالوس با قیمت متری 9 میلیون

قیمت زمین

+  مشخصات
9  میلیون
قیمت متری
چالوس
شهرستان
دلگشا
منطقه
3300
متراژ زمین
مسکونی
کاربری
41014
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

خرید خانه باغ در منطقه دلگشا در چالوس با قیمت ارزان متری 9 میلیون. این خونه باغ همراه با یک آپارتمان 3 طبقه به فروش می رسد.

این خانه باغ که در منطقه دلگشا در شهرستان چالوس واقع شده است دارای 3300 متر مساحت بوده و با مقیاس 35 متر در 95 متر ، دارای بر 35 متری می باشد.

خونه باغ مذکور دارای بافت مسکونی بوده و یک بافت مسکونی قدیمی به صورت آپارتمان 3 طبقه با عمر 25 ساله در آن وجود دارد. این آپارتمان 3 طبقه و 3 واحدی دارای واحدهای 120 متری با مساحت کل 360 متر می باشد.

این آپارتمان 3 طبقه با اینکه دارای بافت قدیمی است اما قابلیت بازسازی را داراست. لازم به ذکر است که هر کدام از واحدهای این آپارتمان دارای 2 اتاق خواب هستند. از دیگر امکانات این خانه باغ در دلگشا چالوس ، استخردار بودن است. یک استخر در حیاط این خانه باغ که می توانید در فصل تابستان از آن استفاده کنید.

از نظر موقعیت مکانی ، این خانه باغ در منطقه دلگشا در چالوس واقع شده است. منطقه دلگشا که یکی از مناطق شهر هچیرود در شهرستان چالوس محسوب می شود ، در نزدیکی روستاهای نورسر ، چاخانی و سنگوارث واقع شده است.

همچنین فاصله روستای دلگشا تا شهرک نمک آبرود در حدود 5 کیلومتر است که ساکنین منطقه دلگشا به راحتی می توانند از تمامی امکانات رفاهی و تفریحی شهرک نمک آبرود استفاده کنند.

این خانه باغ در منطقه دلگشا با داشتن درختان میوه و انواع گیاهان تزیینی و زیبا ، فضایی دلنشین و دلباز را برای ساکنین آن فراهم می کند. همچنین فاصله کوتاه تا کوه های البرز و جنگل های بکر شمال کشور و منظره زیبایی که از حیاط این خانه قابل مشاهده است ، آرامشی بی نظیر را به ارمغان می آورد.

خرید این خانه باغ در منطقه دلگشا در چالوس با قیمت ارزان متری 9 میلیون تومان انجام می شود که بر این اساس این خونه باغ با قیمت کل 29 میلیارد و 700 میلیون به فروش می رسد. همچنین تخفیف عالی در هنگام خرید لحاظ خواهد شد.

به دلیل تغییر و افزایش قیمت خانه باغ در شمال و مازندران ، برای اطلاع از آخرین قیمت خانه باغ در چالوس و قیمت خانه باغ در دلگشا چالوس با ما در تماس باشید. همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید خانه باغ در دلگشا چالوس با قیمت ارزان ، با شماره 09361184646 ( الماسی ) تماس بگیرید.

  •  زمین مسطح
  •  سنددار
  •  دیوارکشی
  •  خونه باغ
  •  انشعابات متصل
  •  استخر