خرید زمین در چلندر نوشهر با قیمت ارزان 18 میلیون

قیمت زمین

+  مشخصات
18  میلیون
قیمت متری
نوشهر
شهرستان
چلندر
منطقه
550
متراژ زمین
مسکونی
کاربری
8381
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

خرید زمین در روستای چلندر نوشهر با قیمت ارزان. فروش این زمین جنگلی ارزان در چلندر نوشهر با قیمت ارزان متری 18 میلیون در املاک می ملک انجام می شود.

این زمین جنگلی با متراژ 550 در روستای چلندر نوشهر واقع شده است. این زمین ارزان که دارای بافت مسکونی و سند تک برگ است به صورت اختصاصی در املاک می ملک به فروش می رسد.

زمین جنگلی مذکور با بافت مسکونی دارای دسترسی آسان با فاصله کمتر از 5 دقیقه به جاده کناره است که از این طریق به شهرهای نوشهر ، چالوس و نور متصل می شود. همچنین فاصله این منطقه تا آزادراه تهران شمال حدود 30 کیلومتر می باشد که از این طریق دسترسی آسانی به شهر تهران دارد.

از ویژگی های خاص این زمین می توان به فاصله 100 متری تا جنگل ، مسطح بودن ، ویو زیبا از جنگل و مسلط به دریا ، شرایط مناسب برای سرمایه گذاری و قیمت ارزان اشاره کرد. همچنین این زمین دارای جاده ای بسیار زیبا و جنگلی است که به جرات بهترین جاده جنگلی در نوشهر می باشد.

قیمت این زمین ارزان قیمت ، متری 18 میلیون و در مجموع 10 میلیارد می باشد. فروش این زمین ارزان در روستای چلندر نوشهر با قیمت ارزان متری 18 میلیون ، قیمتی مناسب است و بهترین گزینه برای سرمایه گذاری ملکی می باشد که با گذشت زمان بر ارزش این زمین افزوده می شود.

به دلیل تغییر و افزایش قیمت زمین در شمال و استان مازندران ، جهت دریافت آخرین قیمت زمین در نوشهر و قیمت زمین در چلندر نوشهر با ما تماس بگیرید.

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید زمین در چلندر نوشهر با قیمت ارزان با شماره 09361184646 ( الماسی ) تماس بگیرید.

  •  بافت مسکونی
  •   مسطح
  •   جنگلی
  •  سنددار