خرید زمین در خیابان ریاست جمهوری نوشهر با قیمت 11 میلیون

قیمت زمین

+  مشخصات
11  میلیون
قیمت متری
نوشهر
شهرستان
350
متراژ زمین
مسکونی
کاربری
16217
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

خرید زمین در خیابان ریاست جمهوری نوشهر با قیمت ارزان . این زمین در خیابان ریاست جمهوری نوشهر با قیمت ارزان متری 11 میلیون به فروش می رسد.

این زمین مسکونی با متراژ 350 متر در خیابان ریاست جمهوری نوشهر واقع شده است. زمین مذکور در بافت مسکونی واقع شده و دارای سند مالکیت می باشد. مدارک زمین مورد بررسی کارشناسان املاک می ملک قرار گرفته و تایید شده است.

خیابان ریاست جمهوری نوشهر ، میان روستاهای کهنه سرا و چلک واقع شده است. خیابان ریاست جمهوری نوشهر یکی از مناطق برند نوشهر با شهرک های شیک و برند است که این منطقه را به منطقه ای شاخص در شرق نوشهر بدل کرده است.

در صورتی که قصد خرید زمین در نوشهر را دارید ، خرید این زمین در خیابان ریاست جمهوری بهترین گزینه برای سرمایه گذاری در امور ملکی در شهرستان نوشهر است.

از ویژگی های این زمین ارزان قیمت که دارای موقعیت شهرکی است ، دیوار کشی و دریافت انشعابات است که این زمین مسکونی را آماده برای ساخت ملک کرده است.

قیمت این زمین در خیابان ریاست جمهوری نوشهر متری 11 میلیون است که در مجموع این زمین ارزان با قیمت 3.8 میلیارد تومان به فروش می رسد. خرید این زمین مسکونی با موقعیت مکانی عالی و اسناد معتبر با قیمت ارزان متری 11 میلیون از طرف املاک می ملک به شما پیشنهاد می شود.

به دلیل تغییر و افزایش قیمت در مازندران و شمال ، جهت دریافت آخرین قیمت زمین در نوشهر و قیمت زمین در خیابان ریاست جمهوری نوشهر با ما تماس بگیرید.

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید زمین در خیابان ریاست جمهوری نوشهر با قیمت 11 میلیون با شماره 09361184646 ( الماسی ) تماس بگیرید.

  •  بافت مسکونی
  •  قیمت ارزان
  •   دیوار کشی
  •   سنددار