خرید زمین در سردآبرود چالوس با قیمت ارزان 8.5 میلیون

قیمت زمین

+  مشخصات
8/5  میلیون
قیمت متری
چالوس
شهرستان
سردآبرود
منطقه
350
متراژ زمین
مسکونی
کاربری
45263
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

خرید زمین در منطقه سردآبرود چالوس با قیمت ارزان . این زمین مسکونی در سردآبرود چالوس با قیمت ارزان متری 8.5 میلیون به فروش می رسد.

این زمین مسکونی با 350 متر مساحت در منطقه سردآبرود چالوس واقع شده و زمین مسکونی مذکور دارای جواز ساخت 200 متری می باشد و تمامی امتیازات آب ، برق و گاز برای این زمین دریافت شده است. زمین مورد نظر با دارا بودن جواز ساخت و داشتن انشعابات کامل آماده ساخت ملک بدون نیاز صرف وقت است.

منطقه سردآبرود که این زمین مسکونی در آن واقع شده ، دسترسی آسان به استان تهران را با استفاده از آزادراه تهران شمال ( جاده چالوس ) را دارا می باشد که در فاصله 3 کیلومتری از منطقه سردآبرود واقع شده است.

هنگام ویرایش این مقاله قیمت زمین در منطقه سردآبرود حدود 10 میلیون تومان است و قیمت فروش زمین مذکور با قیمت 8.5 میلیون ، زیر قیمت زمین در سردآبرود چالوس تعیین شده است.

زمین مذکور که دارای کاربری مسکونی است به طور کامل دیوار کشی و مسطح سازی شده است. همچنین اطراف این زمین به طور کامل ساخت و ساز صورت گرفته است.

این زمین مسکونی در سردآبرود چالوس با قیمت ارزان متری 8.5 میلیون و در مجموع با قیمت ارزان 3 میلیارد به فروش می رسد. همچنین به علت فروش ارزان و زمین زیر قیمت ، فروش این زمین به مدت محدود و به صورت فروش فوری انجام می شود.

به دلیل تغییر و افزایش قیمت زمین در مازندران و شمال ، جهت دریافت آخرین قیمت زمین در چالوس و قیمت زمین در سردآبرود چالوس با ما در تماس باشید

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید زمین در سردآبرود چالوس با قیمت ارزان 8.5 میلیون با شماره 09361184646 ( الماسی ) تماس بگیرید.

  •  دیوار کشی
  •  بافت مسکونی
  •  خوش قواره
  •  قیمت ارزان
  •  جواز ساخت
  •  انشعابات روی زمین