خرید زمین پلاک یک جنگلی در کلاردشت متری 15 میلیون

قیمت زمین

+  مشخصات
15  میلیون
قیمت متری
کلاردشت
شهرستان
حسن کیف
منطقه
1000
متراژ زمین
مسکونی
کاربری
37152
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

خرید زمین پلاک یک جنگلی در کلاردشت با قیمت ارزان . این زمین جنگلی داخل بافت با قیمت ارزان متری 15 میلیون در می ملک به فروش می رسد.

این زمین پلاک یک جنگلی در کلاردشت و شهر حسن کیف واقع شده است. این زمین مسکونی که 1000 متر مساحت دارد ، دارای بر اصلی 25 متری می باشد. زمین مذکور داخل بافت بوده و دارای کاربری مسکونی می باشد. همچنین انشعابات آب و برق این زمین دریافت شده است. لازم به ذکر است که این زمین دیوار کشی شده است.

مدرک مالکیت این زمین مسکونی در حسن کیف کلاردشت به صورت بنچاق می باشد. مدارک مالکیت این زمین مسکونی مورد بررسی کارشناسان املاک می ملک رسیده و مورد تایید قرار گرفته است.

منطقه حسن کیف که دارای آب و هوای کوهستانی می باشد ، در مرکزیت شهر کلاردشت قرار دارد. حسن کیف مهم ترین منطقه مسکونی در شهرستان کلاردشت محسوب می شود و در کنار مرزن آباد ، بزرگترین شهرها در شهرستان کلاردشت می باشند.

زمین مذکور با موقعیت پلاک یک جنگل ، دارای موقعیت مکانی عالی بوده و در صورت ساخت بنا در این ملک ، جاذبه های طبیعی بکر و زیبای کلاردشت را برای ساکنین آن فراهم می کند. در اطراف این زمین ویلا سازی صورت گرفته و زمین مذکور شرایط مناسبی را برای ساخت ویلا داراست.

این زمین پلاک 1 جنگلی که داخل بافت است با قیمت ارزان متری 15 میلیون به فروش می رسد که قیمت کل این زمین را به 15 میلیارد تومان می رساند. همچنین تخفیف ویژه و فوق العاده برای خریدار در نظر گرفته می شود. همچنین امکان معاوضه و تهاتر این زمین در کلاردشت ، با ویلا یا زمین وجود دارد.

به دلیل تغییر و افزایش قیمت زمین در مازندران و شمال ، جهت دریافت آخرین قیمت زمین در کلاردشت و قیمت زمین در حسن کیف با ما در تماس باشید.

همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید زمین پلاک یک جنگلی در کلاردشت با شماره 09361184646 ( الماسی ) تماس بگیرید.

  •  زمین جنگلی
  •   مسطح
  •  دیوار کشی
  •  بافت مسکونی
  •  قیمت ارزان
  •  انشعابات متصل