خرید زمین ارزان با قیمت 750 میلیون در دشت نظیر کجور

قیمت زمین

+  مشخصات
2/5  میلیون
قیمت متری
نوشهر
شهرستان
کجور
منطقه
300
متراژ زمین
مسکونی
کاربری
65660
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

خرید زمین ارزان در روستای دشت نظیر کجور در نوشهر . این زمین خارج بافت در کجور نوشهر با قیمت ارزان 750 میلیون در املاک می ملک به فروش می رسد.

این زمین 300 متری خارج بافت در روستای دشت نظیر کجور واقع شده و در شهرستان نوشهر قرار دارد. این زمین ارزان با قیمت متری 2.5 میلیون تومان و در مجموع با قیمت ارزان 750 میلیون در املاک می ملک به فروش می رسد.

زمین مذکور که خارج بافت می باشد دارای قیمت ارزان است که می تواند به عنوان بهترین سرمایه گذاری زیر یک میلیارد برای خرید زمین در شمال و استان مازندران باشد.

با راه اندازی بخش هایی از آزادراه تهران شمال ، دسترسی شهرهای نوشهر و چالوس به روستای دشت نظیر کجور به حدود 50 کیلومتر رسیده است که در کمتر از 40 دقیقه این مسیر طی می شود. این امر باعث افزایش قیمت زمین در دشت نظیر و قیمت زمین در کجور شده و در آینده نزدیک بر ارزش و قیمت زمین در روستای دشت نظیر و به طور کلی منطقه کجور خواهد افزود.

زمین مذکور به علت پول نیاز بودن مالک به صورت فروش فوری و با قیمت ارزان متری 2.5 میلیون و در مجموع 750 میلیون به فروش می رسد. در ضمن خرید زمین مذکور در روستای دشت نظیر کجور در نوشهر ، به مدت محدود در املاک می ملک انجام می شود.

به دلیل تغییر و افزایش قیمت زمین در شمال و استان مازندران ، جهت اطلاع از آخرین قیمت زمین در نوشهر و قیمت زمین در دشت نظیر کجور با ما تماس بگیرید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید زمین ارزان با قیمت 750 میلیون در دشت نظیر کجور با شماره 09361184646 ( الماسی ) تماس بگیرید.

  •  مسطح
  •  خارج بافت
  •  قیمت ارزان