فروش زمین داخل بافت در روستای دشت نظیر کجور با قیمت ارزان

قیمت زمین

+  مشخصات
4  میلیون
قیمت متری
نوشهر
شهرستان
کجور
منطقه
462
متراژ زمین
مسکونی
کاربری
15521
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

خرید زمین داخل بافت در روستای دشت نظیر کجور در نوشهر . این زمین با بافت مسکونی در روستای دشت نظیر کجور با قیمت ارزان متری 4 میلیون به فروش می رسد.

این زمین داخل بافت با کاربری مسکونی و با متراژ 462 متر و بر اصلی 17 متری در دشت نظیر کجور واقع شده و همچنین امتیاز آب برای این زمین دریافت شده است. این زمین 462 متری با قیمت ارزان متری 4 میلیون و در مجموع 1 میلیارد و 800 میلیون در املاک می ملک به فروش می رسد.

منطقه کجور دارای آب و هوای سرد کوهستانی می باشد. روستای دشت نظیر یکی از روستاهای کجور با طبیعتی سرسبز می باشد که بر خلاف دیگر مناطق کجور ، دارای آب و هوایی معتدل است. آب و هوای معتدل و طبیعت سرسبز و کوه های پوشیده از درخت روستای دشت نظیر ، این روستا را به منطقه ای مناسب برای خرید زمین در کجور تبدیل کرده است.

از دیگر مزایای خرید زمین در دشت نظیر کجور ، قیمت ارزان زمین در دشت نظیر است که قیمت پایین تری نسبت به دیگر مناطق کجور دارد. روستای دشت نظیر کجور در شهرستان نوشهر ، یکی از بهترین روستاها برای ساخت ویلا می باشد و زمین داخل بافت مذکور با داشتن نقشه ای مناسب و خوش قواره ، شرایط مناسبی را برای این امر دارد.

فروش زمین داخل بافت مذکور در روستای دشت نظیر کجور در شهرستان نوشهر با قیمت ارزان متری 4 میلیون و قیمت کل 1.8 میلیارد در املاک می ملک انجام می شود. خرید این زمین در دشت نظیر کجور از طرف املاک می ملک به شما پیشنهاد می شود.

به دلیل تغییر و افزایش قیمت زمین در شمال و مازندران ، جهت اطلاع از آخرین قیمت زمین در نوشهر و قیمت زمین در روستای دشت نظیر کجور با ما تماس بگیرید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد فروش زمین داخل بافت در روستای دشت نظیر کجور با قیمت ارزان با شماره 09361184646 ( الماسی ) تماس بگیرید.

  •  بافت مسکونی
  •  دیوار کشی
  •   قیمت ارزان
  •   زمین روستایی