خرید زمین خارج بافت در روستای دشت نظیر کجور در نوشهر

قیمت زمین

+  مشخصات
5  میلیون
قیمت متری
نوشهر
شهرستان
کجور
منطقه
420
متراژ زمین
مسکونی
کاربری
57341
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

خرید زمین خارج بافت در روستای دشت نظیر کجور در نوشهر . فروش این زمین خارج بافت در بر اصلی سه راهی دشت نظیر کجور با قیمت ارزان 2.1 میلیارد انجام می شود.

این زمین 420 متری که 15 متر بر دارد ، دارای نقشه ای عالی و خوش قواره می باشد. این زمین خارج بافت در سه راهی دشت نظیر کجور واقع شده است.

روستای دشت نظیر که در بخش کجور شهرستان نوشهر قرار دارد دارای آب و هوای معتدل کوهستانی بوده و یکی از معدود روستا های کجور در شهرستان نوشهر است که کوه هایی سرسبز و پوشیده از درخت دارد.

این روستا در فاصله 48 کیلومتری چالوس و در فاصله 55 کیلومتری از شهر نوشهر قرار دارد. دسترسی روستای دشت نظیر کجور به شهرهای نوشهر و چالوس با استفاده از آزادراه تهران شمال ( جاده چالوس ) میسر می شود.

موقعیت مکانی این زمین بسیار عالی است و در بر اصلی جاده کجور و در ابتدای سه راهی دشت نظیر می باشد. همچنین در اطراف این زمین فروشگاه و مغازه های زیادی وجود دارد.

این زمین خارج بافت که در بر اصلی سه راهی دشت نظیر کجور در شهرستان نوشهر قرار دارد ، با قیمت ارزان 2.1 میلیارد به فروش می رسد. خرید این زمین خارج بافت در روستای دشت نظیر کجور از طرف املاک می ملک به شما پیشنهاد می شود.

به دلیل تغییر و افزایش قیمت زمین در مازندران و شمال ، جهت اطلاع از آخرین قیمت زمین در نوشهر و قیمت زمین در روستای دشت نظیر کجور با ما تماس بگیرید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید زمین خارج بافت در روستای دشت نظیر کجور در نوشهر با شماره 09361184646 ( الماسی ) تماس بگیرید.

  •  مسطح
  •   دیوار کشی
  •   دروازه
  •   خارج بافت