خرید آپارتمان ارزان با قیمت 1.6 میلیارد در تازه آباد نوشهر

قیمت آپارتمان

+  مشخصات
نوشهر
شهرستان
70
متراژ آپارتمان
۴۵
طبقه
۲
اتاق خواب
0
تعداد مستر
1393
سال ساخت
82072
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

خرید آپارتمان ارزان و با قیمت 1.6 میلیارد تومان در منطقه تازه آباد نوشهر ، این آپارتمان در تازه آباد نوشهر با قیمت ارزان و زیر قیمت به فروش می رسد.

این آپارتمان 70 متری در طبقه 4 از آپارتمانی 5 طبقه قرار دارد و در منطقه تازه آباد نوشهر در سال 1393 ساخته شده است. در صورتی که این آپارتمان مسکونی ، 8 سال ساخت است با این حال در ساخت آن از متریال با کیفیت استفاده شده است.

این آپارتمان ارزان که با قیمت 1.6 میلیارد تومان به فروش می رسد ، دارای جواز ساخت و سند تک برگ می باشد که توسط کارشناسان املاک می ملک بررسی شده و به تایید رسیده است.

منطقه تازه آباد که در قسمت جنوبی شهر نوشهر بنا شده ، دارای دسترسی آسان به مناطق جنگلی می باشد. همچنین منطقه تازه اباد با استفاده از کمربندی نوشهر چالوس دارای دسترسی آسان به استان تهران با استفاده از آزادراه تهران شمال ( جاده چالوس ) می باشد. منطقه تازه آباد همچنین از طریق بلوار خیریان به مرکز شهر نوشهر متصل می شود.

به علت فروش فوری آپارتمان ، فروش آپارتمان با قیمت ارزان 1.6 میلیارد تومان انجام می شود که این زیر قیمت فروش آپارتمان در نوشهر و قیمت آپارتمان در تازه آباد نوشهر می باشد.

لازم به ذکر است که این آپارتمان ارزان قیمت در سال 1398 بازسازی شده و تمامی امکانات و تجهیزات اصلی این آپارتمان تعویض شده و در بازسازی آپارتمان از متریال با کیفیت استفاده شده است.

به دلیل تغییر و افزایش قیمت آپارتمان در شمال و استان مازندران ، جهت اطلاع از آخرین قیمت آپارتمان در نوشهر و قیمت آپارتمان در تازه آباد نوشهر با ما تماس بگیرید.

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید آپارتمان ارزان با قیمت 1.6 میلیارد در تازه آباد نوشهر با شماره 09361184646 ( الماسی ) تماس بگیرید.

  •  شوفاز
  •  کمد دیواری
  •   اسپلیت
  •   کفپوش از نوع سرامیک
  •   درب ضد سرقت
  •   آیفون تصویری