فروش زمین در کهنه سرا نوشهر با قیمت ارزان ۱۲ میلیون

قیمت زمین

+  مشخصات
12  میلیون
قیمت متری
نوشهر
شهرستان
کهنه سرا
منطقه
550
متراژ زمین
مسکونی
کاربری
37178
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

خرید زمین ارزان در کهنه سرا نوشهر با بافت مسکونی و جواز ساخت. این زمین در روستای کهنه سرا نوشهر با قیمت ارزان متری ۱۲ میلیون به فروش می رسد.

این زمین که در بافت مسکونی واقع شده ، دارای 550 متر مساحت می باشد. این زمین مسکونی دارای 21 متر بر اصلی بوده و در خیابانی با عرض گذر 8 متری قرار دارد.

این زمین داخل بافت ، سند دار بوده و دارای جواز ساخت 350 متری با معماری دوبلکس می باشد. لازم به ذکر است که تمامی اسناد و مدارک مالکیتی این زمین سند دار توسط کارشناسان حقوقی املاک می ملک بررسی و تایید شده است.

از نظر موقعیت مکانی روستای کهنه سرا در شرق شهرستان نوشهر قرار دارد و همجوار با روستاهای چلک ، دزدک ، حوض کتی و چلندر می باشد.

فروش این زمین جنگلی در روستای کهنه سرا نوشهر با قیمت ارزان متری 12 میلیون انجام می شود که قیمت خرید زمین در روستای کهنه سرا نوشهر را در مجموع به 6 میلیارد و 500 میلیون می باشد.

به دلیل تغییر و افزایش قیمت زمین در مازندران و قیمت زمین در شمال ایران ، جهت اطلاع از آخرین قیمت زمین در نوشهر و قیمت زمین در کهنه سرا نوشهر با ما در تماس باشید.

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فروش زمین در کهنه سرا نوشهر با قیمت ارزان ۱۲ میلیون با شماره 09361184646 ( الماسی ) تماس بگیرید.

  •  قیمت ارزان
  •  مسطح شده
  •  دیوار کشی
  •  جواز ساخت
  •  بافت مسکونی