فروش زمین جنگلی و جلگه ای در چلندر نوشهر متری 3 میلیون

قیمت زمین

+  مشخصات
3  میلیون
قیمت متری
نوشهر
شهرستان
چلندر
منطقه
2650
متراژ زمین
مسکونی
کاربری
57252
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

خرید زمین جنگلی جلگه ای در روستای چلندر نوشهر با قیمت متری 3 میلیون. این زمین ارزان در چلندر نوشهر با سند جنگلی و جلگه ای در املاک می ملک به فروش می رسد.

زمین مذکور با سند جنگلی و جلگه ای دارای 2650 متر مساحت بوده و با بر 40 متری در خیابانی با عرض 9 متری قرار دارد.

اراضی جنگل و جلگه ای از نظر قانونی در شرایطی امکان تفکیک و استفاده شهرکی دارند که دارای مساحت و متراژ پایینی باشند که مساحت 2650 متر این زمین با کاربری جنگلی و جلگه ای مشمول این قانون می شود.

روستای چلندر که این زمین جنگلی و جلگه ای در آن واقع شده در شرق شهرستان نوشهر واقع شده است. چلندر به دلیل همجواری با ساحل دریا و کوه ها و جنگل های شمال کشور ، دارای جاذبه های طبیعی و اماکن تفریحی متعددی است که این روستا را به منطقه توریستی بدل کرده است.

نقشه عالی و خوش قواره بودن این زمین ، از مزیت هایی است که خرید این زمین در چلندر نوشهر با سند جنگلی و جلگه ای را گزینه ای عالی برای خرید زمین جلگه ای در مازندران و شمال تبدیل کرده است.

این زمین جنگلی و جلگه ای با قیمت ارزان متری 3 میلیون و قیمت کل 8 میلیارد بطور اختصاصی و ویژه در املاک می ملک به فروش می رسد.

به علت تغییر و افزایش قیمت زمین در مازندران و شمال ، برای اطلاع از آخرین قیمت زمین در نوشهر و قیمت زمین در چلندر نوشهر با ما در تماس باشید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره فروش زمین جنگلی جلگه ای در چلندر نوشهر با قیمت ارزان متری 3 میلیون با شماره 09361184646 ( الماسی ) تماس بگیرید.

  •  زمین جنگلی و جلگه ای
  •  سنددار
  •   خوش قواره
  •  قیمت ارزان