فروش زمین جنگلی داخل بافت مسکونی در دزدک نوشهر

قیمت زمین

+  مشخصات
20  میلیون
قیمت متری
نوشهر
شهرستان
دزدک
منطقه
380
متراژ زمین
مسکونی
کاربری
78986
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

خرید زمین جنگلی داخل بافت مسکونی در روستای دزدک نوشهر. این زمین جنگلی در دزدک نوشهر با قیمت ارزان متری 20 میلیون به فروش می رسد.

این زمین داخل بافت مسکونی و سند دار بوده و دارای 380 متر مساحت می باشد. بر 16 متری این زمین شرایط مناسبی برای ساخت بنا در این زمین جنگلی در دزدک نوشهر را فراهم کرده است.

زمین مذکور که دارای بافت مسکونی است ، دارای انشعابات کامل شامل آب ، برق و گاز می باشد. استعلام بافت مسکونی و اسناد مالکیت این زمین انجام شده و توسط کارشناسان حقوقی املاک می ملک مورد تایید قرار گرفته است.

این زمین که با قیمت ارزان متری 20 میلیون به فروش می رسد دارای 380 متر مساحت است که بر این اساس این زمین جنگلی با قیمت ارزان 7.5 میلیارد به فروش می رسد.

از مزیت های خرید این زمین داخل بافت و سند دار ، واقع شدن در پلاک یک جنگل است که ویو و منظره ای بکر و زیبا از جنگل را فراهم می کند. همچنین ارتفاع منطقه ای که این زمین در آن واقع شده ، منظره دریا را نیز برای ساکنین فراهم می کند.

به دلیل تغییر و افزایش قیمت زمین در مازندران و قیمت زمین در شمال ، جهت اطلاع از آخرین قیمت زمین در نوشهر و قیمت زمین در دزدک نوشهر با ما در تماس باشید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد فروش زمین زمین جنگلی داخل بافت در دزدک نوشهر با شماره 09361184646 ( الماسی ) تماس بگیرید.

  •  بافت مسکونی
  •  دیوار کشی
  •  سنددار
  •   پلاک یک جنگل
  •  قیمت ارزان