فروش زمین دو کله در چلک نوشهر با قیمت 20 میلیون

قیمت زمین

+  مشخصات
20  میلیون
قیمت متری
نوشهر
شهرستان
چلک
منطقه
480
متراژ زمین
مسکونی
کاربری
17454
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

فروش زمین دو کله در چلک نوشهر با قیمت ارزان متری 20 میلیون. خرید زمین جنگلی در روستای چلک نوشهر با بافت مسکونی بطور ویژه در املاک می ملک.

این زمین جنگلی با متراژ 480 متری در روستای چلک واقع شده است. این زمین ارزان که دارای بافت مسکونی بوده و سند دار است با قیمت ارزان متری 20 میلیون به فروش می رسد.

از ویژگی های که خرید زمین مذکور در روستای چلک نوشهر را به گزینه ای ایده آل بدل می کند دو کله ( دو نبش ) بودن این زمین است. این زمین 2 بر و دو کله دارای بر 45 متری می باشد که شرایط مناسبی را برای این زمین فراهم می کند و در صورت ساخت بنا ، باعث افزایش قیمت ملک نیز خواهد شد.

این زمین سنددار که داخل بافت واقع شده ، دارای تمامی انشعابات و امتیازات شامل آب ، برق و گاز می باشد. همچنین سند و بافت مسکونی این زمین مورد استعلام قرار گرفته و توسط کارشناسان املاک می ملک مورد تایید قرار گرفته است.

روستای چلک در مجاورت جاده کناره و در فاصله 10 کیلومتری از شهر نوشهر قرار گرفته است. این روستا که در دامنه کوه های البرز و جنگل های بکر شهرستان نوشهر بنا شده در نزدیکی روستا های چلندر ، دزدک ، مزگاه ، کهنه سرا ، انارور ، ملکار ، علی آباد عسگرخان ، سیسنگان و ... قرار دارد که همگی از مناطق توریستی و گردشگری شهرستان نوشهر بوده و دارای جاذبه های متعدد طبیعی مانند جنگل و دریا می باشند.

روستای چلک به خاطر نزدیکی دریا به جنگل و دید عالی از ساحل و جنگل های شمال به یک منطقه برند و محبوب برای خرید زمین و ساخت ملک در شهرستان نوشهر بدل شده است. از دیگر ویژگی های خرید زمین در چلک نوشهر ، دسترسی مناسب به اماکن تفریحی ، مراکز فروش و جاذبه های طبیعی می باشد.

خرید این زمین دو کله در چلک نوشهر با قیمت ارزان متری 20 میلیون و در مجموع 9 میلیارد و 600 میلیون تومان انجام می شود. لازم به ذکر است که فروش زمین جنگلی فوق با این قیمت ارزان بطور ویژه و اختصاصی تنها در املاک می ملک صورت می پذیرد.

به دلیل تغییر و افزایش قیمت زمین در شمال و قیمت زمین در مازندران ، جهت اطلاع از آخرین قیمت زمین در نوشهر و قیمت زمین در چلک نوشهر با ما در تماس باشید.

همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره فروش زمین 2 کله در چلک نوشهر با قیمت ارزان متری 20 میلیون با شماره 09361184646 ( الماسی ) تماس بگیرید.

  •  بافت مسکونی
  •  مسطح
  •  سنددار
  •  دو کله
  •  بر 45 متری
  •  انشعابات متصل