خرید زمین در خیابان ریاست جمهوری نوشهر متری 13 میلیون

قیمت زمین

+  مشخصات
13  میلیون
قیمت متری
نوشهر
شهرستان
260
متراژ زمین
مسکونی
کاربری
45439
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

خرید زمین جنگلی در خیابان ریاست جمهوری نوشهر با قیمت ارزان متری 13 میلیون. این زمین در خیابان ریاست جمهوری نوشهر با قیمت ارزان به فروش می رسد.

این زمین که در بافت مسکونی واقع شده ، دارای 260 متر مساحت می باشد. زمین مسکونی مذکور دارای بر 13 متری بوده و در خیابانی با عرض گذر 9 متری قرار دارد.

این زمین داخل بافت ، سند دار بوده و دارای سند تک برگ می باشد. لازم به ذکر است که تمامی اسناد و مدارک مالکیتی این زمین سنددار توسط کارشناسان حقوقی املاک می ملک بررسی و تایید شده است. همچنین امتیازات و انشعابات آب ، برق و گاز برای این زمین جنگلی دریافت شده است.

از نظر موقعیت مکانی ، این زمین ارزان قیمت در شهرستان نوشهر و خیابان ریاست جمهوری واقع شده است. خیابان ریاست جمهوری در نزدیکی مناطق چلک ، چلندر ، دزدک و کهنه سرا واقع شده است که همگی از مناطق توریستی و گردشگری شهرستان نوشهر و حتی غرب مازندران محسوب می شوند.

به علت ماهیت توریستی خیابان ریاست جمهوری و مناطق اطراف آن و همچنین جاذبه های طبیعی متعدد مانند مناطق جنگلی ، ساحلی و کوه های البرز ، این منطقه دارای شهرک های برند و متعددی است که چهره زیبا و لوکسی به آن بخشیده است.

به همین دلیل قیمت زمین و در مجموع قیمت املاک در این منطقه همواره در حال افزایش است و خرید زمین در خیابان ریاست جمهوری نوشهر یک سرمایه گذاری ملکی مناسب محسوب می شود.

فروش این زمین جنگلی ارزان در خیابان ریاست جمهوری نوشهر با قیمت متری 13 میلیون انجام می شود که قیمت خرید زمین در خیابان ریاست جمهوری نوشهر را در مجموع به 3.3 میلیارد می رساند.

به دلیل تغییر و افزایش قیمت زمین در مازندران و قیمت زمین در شمال ، جهت اطلاع از آخرین قیمت زمین در نوشهر و قیمت زمین در خیابان ریاست جمهوری نوشهر با ما در تماس باشید.

همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره خرید زمین جنگلی ارزان در خیابان ریاست جمهوری نوشهر با شماره 09361184646 ( الماسی ) تماس بگیرید.

  •  سنددار
  •  بافت مسکونی
  •  مسطح
  •  دیوار کشی شده