خرید زمین با قیمت متری 14 میلیون در امیررود نوشهر

قیمت زمین

+  مشخصات
14  میلیون
قیمت متری
نوشهر
شهرستان
امیررود
منطقه
550
متراژ زمین
مسکونی
کاربری
43436
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

خرید زمین در امیررود نوشهر با قیمت ارزان متری 14 میلیون. این زمین در منطقه جنگلی مارگیرده امیررود نوشهر بطور اختصاصی در می ملک به فروش می رسد.

این زمین 550 متری خوش قواره در منطقه جنگلی مارگیرده در امیررود نوشهر قرار دارد. تمامی انشعابات برای این زمین دریافت شده و همچنین مسطح سازی و دیوار کشی شده است. این زمین جنگلی دارای سند مالکیت بوده و در بافت مسکونی واقع شده است.

منطقه امیررود که این زمین ارزان در آن واقع شده، در مجاورت و نزدیکی روستای لتینگان ، خیرودکنار ، بندپی و نجارده قرار دارد. امیررود در دامنه رشته کوههای البرز و جنگل های شمال ایران و در همسایگی سواحل دریای خزر قرار دارد. روستای امیررود یکی از مناطق زیبای نوشهر همراه با جاذبه های طبیعی متعدد است که از این میان می توان به کوه های مسلط به دریا با منظره ی زیبا و بکر از ارتفاعات البرز اشاره کرد.

زمین جنگلی مورد نظر با متراژ 550 متر و قیمت هر متر 14 میلیون، در مجموع با قیمت 7.7 میلیارد تومان بطور اختصاصی در املاک می ملک به فروش می رسد. در صورتی که قصد خرید زمین و ساخت ملک در شمال ایران و خصوصا منطقه جنگلی نوشهر را دارید این زمین ارزان در منطقه مارگیرده امیررود ، گزینه ای مناسب برای شماست.

به دلیل تغییر و افزایش قیمت زمین در شمال و استان مازندران ، جهت اطلاع از آخرین قیمت زمین در امیررود ، قیمت زمین در نوشهر و قیمت زمین در مارگیرده با ما تماس بگیرید.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید زمین با قیمت متری 14 میلیون در منطقه جنگلی مارگیرده امیررود در نوشهر با شماره 09361184646 ( الماسی ) تماس بگیرید.

  •  مسطح
  •  دروازه
  •  دیوارکشی
  •  بافت مسکونی
  •  انشعابات متصل