فروش زمین در خط هشت چالوس با قیمت متری 8.5 میلیون

قیمت زمین

+  مشخصات
8/5  میلیون
قیمت متری
چالوس
شهرستان
خط هشت
منطقه
700
متراژ زمین
مسکونی
کاربری
77062
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

فروش زمین در خیابان خط هشت چالوس با قیمت متری 8.5 میلیون. خرید زمین در خط 8 چالوس با قیمت ارزان بطور ویژه و اختصاصی در املاک می ملک.

این زمین ارزان 700 متری در بافت مسکونی منطقه خط هشت شهر چالوس واقع شده است. مدارک این زمین کامل بوده و مورد تایید کارشناسان املاک می ملک می باشد.

خط هشت چالوس منطقه ای ساحلی در غرب شهر چالوس است که در انتهای کمربندی نوشهر به چالوس واقع شده است. زمین مورد نظر که در خیابان خط 8 چالوس قرار گرفته دیوار کشی و مسطح سازی شده و برای آن دروازه نصب شده است. با توجه به مزیت های مذکور و متراژ 700 متری ، این زمین ارزان قیمت در خط هشت چالوس ، آماده ساخت هرگونه بنا می باشد.

خیابان خط هشت چالوس به علت داشتن موقعیت ساحلی ، وجود اماکن گردشگری و دسترسی عالی ، شرایط ویژه ای برای سرمایه گذاری در امور ملکی را دارا می باشد.

خیابان خط هشت چالوس در نزدیکی مسیرهای ارتباطی اصلی شهر چالوس شامل کمربندی نوشهر چالوس ، جاده کناره و آزادراه تهران شمال ( جاده چالوس ) واقع شده است. این موقعیت مکانی عالی باعث شده که خط 8 چالوس در شاهراه ارتباطی شهر چالوس به استان های شمالی و شهر تهران قرار داشته باشد.

در حال حاضر قیمت زمین در خط هشت چالوس بسته به شرایط زمین حدوداً متری 12 میلیون است که به علت پول نیاز بودن مالک ، این زمین با قیمت ارزان متری 8.5 میلیون بطور ویژه و اختصاصی در املاک می ملک به فروش می رسد. خرید این زمین مسکونی در خط 8 چالوس ، با قیمت ارزان متری 8.5 میلیون انجام می شود که با توجه به مساحت 700 متری ، این زمین در مجموع با قیمت 6 میلیارد تومان به فروش می رسد.

به دلیل تغییر و افزایش قیمت زمین در شمال و استان مازندران ، جهت اطلاع از آخرین قیمت زمین در چالوس و قیمت زمین در خط هشت چالوس با ما تماس بگیرید.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فروش زمین در خط هشت چالوس با قیمت ارزان 8.5 میلیون با شماره 09361184646 ( الماسی ) تماس بگیرید.

  •  دیوار کشی شده
  •   مسطح سازی شده
  •   نصب دروازه
  •   بافت مسکونی
  •   سند تک برگ
  •   قیمت ارزان