خرید خانه حیاط دار با قیمت ارزان در شمع جاران نوشهر

قیمت ویلا

+  مشخصات
نوشهر
شهرستان
شمع جاران
منطقه
180
متراژ ویلا
518
متراژ زمین
۳
اتاق خواب
0
تعداد مستر
0
سال ساخت
24822
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

خرید خانه حیاط دار قدیمی با قیمت ارزان واقع در شمع جاران نوشهر . این خانه ویلایی در بلوار امام رضا نوشهر با قیمت ارزان 8 میلیارد به فروش می رسد.

این خانه حیاط دار در شمع جاران ، با زیربنای 180 متر ، دارای 3 اتاق خواب است. این خانه ویلایی در زمینی به متراژ 518 متر ساخته شده است. با توجه به بنای قدیمی که در این ملک وجود دارد ، قیمت تعیین شده برای این ملک مربوط به زمین 518 متری آن است.

هرچند این ملک دارای بنای قدیمی است اما در صورت بازسازی بنا ، امکان استفاده از بنای این ملک فراهم می شود. همچنین در صورت تمایل خریدار ، امکان ساخت یک ویلا یا آپارتمان نیز در این ملک وجود دارد. این خانه حیاط دار قدیمی که در شمع جاران نوشهر واقع شده ، دارای جواز پایان کار بوده و همچنین سند دار می باشد.

منطقه شمع جاران نوشهر در بلوار امام رضا نوشهر و در نزدیکی جاده کناره و کمربندی نوشهر چالوس قرار گرفته است. شمع جاران یکی از مناطق نوشهر با دسترسی سریع و توامان به جنگل و دریا می باشد. همچنین نزدیکی به کمربندی نوشهر چالوس و جاده کناره ، دسترسی آسانی از شمع جاران به مرکز شهر نوشهر ، مراکز خرید و فروش گاهی و همچنین آزادراه تهران شمال فراهم کرده است.

از امکانات رفاهی و ویژگی های این ویلای ارزان می توان به محوطه زیبا و باغ ، ویو جنگلی ، اسپلیت ، کابینت ، محافظ آهنی درب و پنجره ، کمد دیواری ، سرویس ایرانی ، سرویس فرنگی و ... اشاره کرد.

این خانه ویلایی که در منطقه شمع جاران واقع در بلوار امام رضا نوشهر قرار دارد با قیمت ارزان 8 میلیارد در املاک می ملک به فروش می رسد. قیمت فروش این ویلای حیاط دار ، زیر قیمت فروش خانه در نوشهر تعیین شده است.

به دلیل تغییر و افزایش قیمت خانه در شمال و قیمت خانه در مازندران ، جهت اطلاع از آخرین قیمت خانه در نوشهر و قیمت خانه در شمع جاران نوشهر با ما تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید خانه حیاط دار با قیمت ارزان در شمع جاران نوشهر ، با شماره 09361184646 ( الماسی ) تماس بگیرید.

  •  به محوطه زیبا
  •   ویو جنگلی
  •   اسپلیت
  •   کابینت
  •   محافظ آهنی درب و پنجره
  •   کمد دیواری
  •   سرویس ایرانی
  •   سرویس فرنگی