فروش فوری زمین در اوجاکله چالوس با قیمت ارزان

قیمت زمین

+  مشخصات
10  میلیون
قیمت متری
چالوس
شهرستان
اوجاکله
منطقه
700
متراژ زمین
مسکونی
کاربری
36320
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

فروش فوری زمین واقع در منطقه اوجاکله چالوس با قیمت ارزان متری 10 میلیون . خرید زمین ارزان در چالوس بطور ویژه در املاک می ملک.

این زمین ارزان قیمت با متراژ 700 متر در بافت مسکونی روستای اوجاکله چالوس واقع شده ، تمامی مدارک این زمین دریافت شده و از طرف املاک می ملک تایید شده است.

اوجاکله دارای دسترسی آسان به مناطق جنگلی شمال کشور می باشد. این منطقه در فاصله 5 کیلومتری از جاده کناره ساحلی واقع شده است. زمین مذکور دارای دسترسی ارتباطی از طریق اوجاکله ، امامرود و زوات می باشد.

از ویژگی هایی که خرید این زمین در چالوس را به گزینه ای ایده آل دل کرده است می توان به قرار گرفتن داخل مجموعه و بهترین شرایط برای تفکیک به دو یا سه قطعه اشاره کرد.

قیمت خرید زمین در اوجاکله چالوس حداقل متری 12 میلیون است که با توجه به شرایط مناسبی که این زمین در اوجاکله چالوس دارا می باشد ، قیمت تعیین شده برای خرید این زمین که متری 10 میلیون است ، قیمتی ارزان برای خرید زمین در اوجاکله چالوس می باشد.

با توجه به عجله در فروش این زمین در اوجا کله ، این زمین مسکونی به صورت فروش فوری ارائه می شود. همچنین در صورت خرید نقدی تخفیف ویژه برای فروش زمین در نظر گرفته می شود.

به دلیل تغییر و افزایش قیمت زمین در مازندران و شمال ایران ، جهت اطلاع از آخرین قیمت زمین در اوجاکله و قیمت زمین در چالوس با ما تماس بگیرید.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فروش فوری زمین در اوجاکله چالوس با قیمت ارزان با شماره 09361184646 ( الماسی ) تماس بگیرید.

  •  مسطح
  •  دیوار کشی
  •   بافت مسکونی
  •  انشعابات متصل