فروش آپارتمان در محله 3 نمک آبرود متری 45 میلیون

قیمت آپارتمان

+  مشخصات
چالوس
شهرستان
نمک آبرود
منطقه
117
متراژ آپارتمان
24
طبقه
2
اتاق خواب
2
تعداد مستر
1396
سال ساخت
4049
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

خرید آپارتمان در محله 3 شهرک نمک آبرود چالوس . فروش این آپارتمان در محله سه شهرک توریستی نمک آبرود با قیمت متری 45 میلیون انجام می شود.

این آپارتمان 4 طبقه در محله 3 شهرک توریستی نمک آبرود واقع شده است. این واحد آپارتمان 117 متری در طبقه 2 قرار دارد و دارای 2 اتاق خواب از نوع مستر می باشد.

زیربنای این آپارتمان 550 متر است و در هر طبقه دو واحد تعبیه شده است. این آپارتمان که در ساخت آن از تجهیزات با کیفیتی استفاده شده است در سال 1396 ساخته شده و 5 سال ساخت می باشد.

یکی از ویژگی های مهم برای خرید آپارتمان در شهرک نمک آبرود ، ارزش افزوده ملک است. به علت موقعیت مکانی عالی ، خرید آپارتمان در شهرک توریستی نمک آبرود، یکی از بهترین انتخاب ها برای خرید آپارتمان در غرب مازندران و شمال کشور محسوب می شود و از طرف املاک می ملک پیشنهاد می شود. همچنین محله سه نمک آبرود یکی از بهترین نقاط شهرک نمک آبرود چالوس برای خرید آپارتمان می باشد.

از نظر دسترسی شهرک نمک آبرود از طریق جاده کناره ساحلی به شهرهای همجوار مانند چالوس ، متل قو ، عباس آباد و کلارآباد متصل شده و با استفاده از آزادراه تهران شمال ، دارای دسترسی آسان و سریع به تهران و دیگر نقاط کشور می باشد. همچنین شهرک نمک آبرود دارای دسترسی سریع به منطقه جنگلی و ساحلی می باشد.

این آپارتمان که با قیمت متری 45 میلیون ارائه می شود ، دارای تمامی امکانات و تجهیزات مورد نیاز بوده که از این میان می توان به : نمای کامپوزیت ، سیستم هوشمند سرمایی و گرمایش با استفاده از چیلر مرکزی ، پوشش کف از نوع پارکت ، کابینت ، گاز رومیزی ، سرویس ایرانی و فرنگی ، بالکن و ... اشاره کرد.

از بهترین مزیت های خرید آپارتمان در نمک آبرود چالوس ، موقعیت شهرکی و نگهبانی 24 ساعته می باشد که امنیت بالایی به املاک موجود در شهرک نمک آبرود می بخشد. محله 3 نمک آبرود نیز یکی از بهترین محله های شهرک نمک آبرود از نظر امنیت می باشد.

این آپارتمان با متراژ 117 متر و قیمت متری 45 میلیون تومان قیمت گذاری شده است که بر این اساس فروش آپارتمان با قیمت مناسب 5.265 میلیارد تومان انجام می شود. لازم به ذکر است این آپارتمان در محله 3 شهرک نمک آبرود چالوس ، به صورت اختصاصی در املاک می ملک به فروش می رسد.

به علت تغییر و افزایش قیمت آپارتمان در شمال و استان مازندران ، جهت اطلاع از آخرین قیمت آپارتمان در چالوس و قیمت آپارتمان در محله 3 شهرک نمک آبرود با ما تماس بگیرید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فروش آپارتمان با قیمت 45 میلیون در محله 3 شهرک نمک آبرود با شماره 09361184646 ( الماسی ) تماس بگیرید.

  •   چیلر مرکزی
  •  کابینت
  •  گاز رومیزی
  •  سرویس ایرانی
  •   سرویس فرنگی
  •  بالکن
  •  آسانسور
  •  کمد دیواری
  •  پارکت