خرید زمین در شهرک دریانوردان چالوس با قیمت 15 میلیون

قیمت زمین

+  مشخصات
15  میلیون
قیمت متری
عباس آباد
شهرستان
440
متراژ زمین
مسکونی
کاربری
40360
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

خرید زمین در شهرک دریانوردان چالوس با قیمت ارزان متری 15 میلیون. فروش این زمین شهرکی ارزان در چالوس بطور ویژه در املاک می ملک.

این زمین ارزان قیمت که در محدوده شهرک دریانوردان چالوس قرار گرفته دارای 440 متر مساحت است. زمین مذکور دارای بافت مسکونی و سند تک برگ می باشد و مدارک آن توسط کارشناسان املاک می ملک بررسی و تایید شده است.

دیوار کشی و مسطح سازی این زمین صورت گرفته و امتیازات و انشعابات آن شامل آب، برق و گاز دریافت شده که این امر شرایط لازم برای ساخت ویلا در این زمین شهرکی ارزان را فراهم می کند.

از نظر موقعیت مکانی، این زمین در بخش غربی شهرستان چالوس و در نزدیکی شهرک دریانوردان، شهرک توریستی نمک آبرود، شهرک امیردشت و شهرک خوشامیان قرار دارد. دسترسی مناسب به مسیرهای جاده ای، مراکز خرید و اماکن تفریحی توریستی از دیگر مزیت های خرید زمین در شهرک دریانوردان چالوس است.

مجاورت با سواحل دریای خزر و جنگل های شمال از دیگر ویژگی های این زمین است. همچنین به دلیل نزدیکی به شهرک نمک آبرود، دسترسی سریع به اماکن تفریحی و مراکز خرید نیز امکان پذیر خواهد بود.

این زمین ارزان که در محدوده شهرک دریانوردان چالوس واقع شده با قیمت متری 15 میلیون و در مجموع به قیمت 6.6 میلیارد تومان بطور ویژه در املاک می ملک به فروش می رسد. همچنین لازم به ذکر است که قیمت این زمین زیر قیمت زمین در شهرک دریانوران می باشد.

به دلیل تغییر و افزایش قیمت زمین در مازندران و شمال ایران ، جهت اطلاع از آخرین قیمت زمین در چالوس و قیمت زمین در شهرک دریانوردان با ما تماس بگیرید.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید زمین در شهرک دریانوردان چالوس با قیمت ارزان، با شماره 09361184646 ( الماسی ) تماس بگیرید.

  •  دیوارکشی
  •  بافت مسکونی
  •  قیمت ارزان
  •  مسطح سازی
  •  انشعابات متصل
  •  نگهبانی
  •  امنیت بالا