خرید زمین ارزان در شهرک فرمانداری نوشهر با قیمت 9 میلیون

قیمت زمین

+  مشخصات
9/1  میلیون
قیمت متری
نوشهر
شهرستان
550
متراژ زمین
مسکونی
کاربری
76138
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

خرید زمین ارزان واقع در شهرک فرمانداری نوشهر با قیمت ارزان متری 9 میلیون. این زمین با 250 متر بافت مسکونی و 300 متر الحاق به بافت در نوشهر به فروش می رسد.

این زمین ارزان واقع در شهرک فرمانداری نوشهر دارای 2 بخش است که بخش اول دارای بافت مسکونی با متراژ 250 متر و بخش دوم با متراژ 300 متر به صورت الحاق به بافت است. این دو بخش به صورت یکجا و قیمت میانگین متری 9 میلیون به فروش می رسد و قیمت کل فروش زمین 5 میلیارد تومان تعیین شده است.

همچنین لازم به ذکر است که این زمین که در شهرک فرمانداری نوشهر واقع شده ، 2 کله بوده و دارای 2 بر می باشد که از طریق دو کوچه دارای مسیر عبور می باشد. تمامی انشعابات این زمین ارزان قیمت شامل آب ، برق و گاز دریافت شده و همچنین دارای سند مسکونی می باشد. علاوه بر این تمامی زمین های اطراف این زمین دارای بنا بوده و یا در حال ساخت بنا می باشند که باعث افزایش قیمت زمین مذکور خواهد شد.

شهرک فرمانداری با فاصله 5 کیلومتری نوشهر واقع شده و از طریق کمربندی نوشهر به چالوس ، دارای دسترسی آسان به مناطق اطراف از جمله شهر چالوس می باشد. شهرک فرمانداری همچنین دارای دسترسی آسان و سریع به آزادراه تهران شمال نیز می باشد که از طریق کمربندی نوشهر چالوس میسر می شود.

قیمت زمین در منطقه شهرک فرمانداری در نوشهر در زمان نوشتن این متن، حدود متری 13 میلیون است، این زمین که دارای بافت مسکونی و همچنین بخشی به صورت چسبیده به بافت است، نسبت به زمین های اطراف قیمتی مناسب تری داشته و قیمت ارزان متری 9 میلیون تومان را به خود اختصاص داده است که زیر قیمت زمین در نوشهر و زیر قیمت زمین در شهرک فرمانداری نوشهر می باشد.

به دلیل تغییر و افزایش قیمت زمین در شمال و استان مازندران ، جهت اطلاع از آخرین قیمت زمین در نوشهر و قیمت زمین در شهرک فرمانداری نوشهر با ما تماس بگیرید.

همچنین شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید زمین ارزان در شهرک فرمانداری نوشهر با شماره 09361184646 ( الماسی ) تماس بگیرید.

  •  قیمت ارزان
  •   مسطح بودن
  •  دوکله بودن
  •  حصار کشی
  •  اطراف ساخته شده
  •  بافت مسکونی
  •  الحاق به بافت