خرید آپارتمان در محله 2 نمک آبرود با قیمت 4.5 میلیارد

قیمت آپارتمان

+  مشخصات
چالوس
شهرستان
نمک آبرود
منطقه
92
متراژ آپارتمان
24
طبقه
2
اتاق خواب
1
تعداد مستر
1397
سال ساخت
11252
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

خرید آپارتمان واقع در محله 2 شهرک توریستی نمک آبرود با قیمت 4.5 میلیارد. فروش آپارتمان در نمک آبرود چالوس بطور ویژه در املاک می ملک انجام می شود.

این واحد آپارتمان در ساختمانی 4 طبقه در محله 2 شهرک نمک آبرود واقع شده و در زمینی به متراژ 470 متر قرار گرفته است. در هر طبقه از این آپارتمان 2 واحد تعبیه شده که تعداد واحدهای این ساختمان در مجموع به 8 واحد مسکونی می رساند. زیر بنای این خانه آپارتمانی 92 متر است، آپارتمان مورد نظر در طبقه 2 واقع شده و دارای 2 اتاق خواب می باشد که یک خواب آن از نوع مستر می باشد.

شهرک توریستی نمک آبرود در غرب شهرستان چالوس قرار گرفته و همجوار با شهرهای هچیرود ، کلارآباد و متل قو می باشد. از شهرک های اطراف شهرک توریستی نمک آبرود می توان به شهرک دریانوردان و شهرک امیردشت اشاره کرد.

شهرک نمک آبرود دارای اماکن رفاهی و تفریحی و گردشگری از جمله تله کابین نمک آبرود ،مناطق جنگلی و کوه های البرز، کارتینگ ، پینت بال ، فروشگاه ها و مراکز خرید بزرگ ، رستوران و... می باشد که این امر شهرک نمک آبرود را به یکی از مناسب ترین مناطق مسکونی برای سکونت در غرب استان مازندران و شمال کشور تبدیل کرده است.

این آپارتمان زیبا که در محله دو نمک آبرود واقع شده ، دارای تمامی امکانات رفاهی و تجهیزات کامل می باشد. از این میان می توان به مواردی همچون : آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، کفپوش از نوع پارکت ، پکیج ، رادیاتور ، اسپلیت ، پنجره های دوجداره ، درب ضد سرقت ، کمد دیواری ، سرویس ایرانی ، سرویس فرنگی ، بالکن قابل چیدمان و... اشاره کرد.

خرید آپارتمان در محله 2 شهرک توریستی نمک آبرود چالوس با قیمت 4.5 میلیارد تومان صورت می گیرد و فروش آپارتمان مذکور بطور ویژه در املاک می ملک انجام می شود.

به علت تغییر و افزایش قیمت آپارتمان در شمال و قیمت آپارتمان در مازندران ، جهت اطلاع از آخرین قیمت خرید آپارتمان در محله 2 شهرک توریستی نمک آبرود چالوس با ما تماس بگیرید.

همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید آپارتمان در محله 2 نمک آبرود چالوس با قیمت 4.5 میلیارد ، با شماره 09361184646 ( الماسی ) تماس بگیرید.

  •  اسپیلت و پکیج
  •  فرنیش کامل
  •  سرویس ایرانی و فرنگی
  •  بالکن قابل چیدمان
  •  آسانسور