خرید زمین ارزان با قیمت 8 میلیون در امیررود نوشهر

قیمت زمین

+  مشخصات
8/8  میلیون
قیمت متری
نوشهر
شهرستان
امیررود
منطقه
250
متراژ زمین
مسکونی
کاربری
80608
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

خرید زمین ارزان با قیمت 8 میلیون در منطقه امیررود نوشهر . این زمین شهرکی در امیررود نوشهر با قیمت ارزان 2.2 میلیارد در می ملک به فروش می رسد.

این زمین ارزان با متراژ 250 متر دارای بافت مسکونی بوده و در منطقه جنگلی امیررود نوشهر واقع شده است. این زمین شهرکی در امیررود نوشهر با قیمت ارزان متری 8 میلیون و در مجموع 2.2 میلیارد تومان در املاک می ملک به فروش می رسد.

تمامی انشعابات و امتیازات این زمین جنگلی شامل آب ، برق و گاز دریافت شده ، همچنین این زمین شهرکی در یک مجموعه شهرکی واقع شده است که تمامی زمین های این شهرک به همین قیمت به فروش می رسد.

روستای امیررود در شهرستان نوشهر در مجاورت جنگل و دریای خزر واقع شده و از همین طریق دارای دسترسی آسان و سریع به مناطق جنگلی شمال و ساحل دریای خزر می باشد. از مزیت های دیگر روستای امیررود دسترسی آسان به مرکز شهر نوشهر و فاصله 15 دقیقه ای تا منطقه توریستی و تفریحی سیسنگان نوشهر است.

به دلیل تغییر و افزایش قیمت زمین در شمال و استان مازندران، جهت اطلاع از آخرین قیمت زمین در امیررود و قیمت زمین در نوشهر با ما تماس بگیرید.

همچنین شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید زمین ارزان با قیمت 8 میلیون در امیررود نوشهر با شماره 09361184646 ( الماسی) تماس بگیرید.

  •  بافت مسکونی
  •   انشعابات متصل
  •  سنددار
  •  قیمت ارزان
  •  مسطح