خرید زمین ارزان در خیابان کشفی هچیرود در چالوس

قیمت زمین

+  مشخصات
13  میلیون
قیمت متری
چالوس
شهرستان
هچیرود
منطقه
250
متراژ زمین
مسکونی
کاربری
97642
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

خرید زمین ارزان در خیابان کشفی هچیرود واقع در شهرستان چالوس . این زمین ارزان با قیمت متری 13 میلیون در خیابان کشفی هچیرود به فروش می رسد.

این زمین ارزان قیمت در هچیرود، با متراژ 250 متر دارای بافت مسکونی است. همچنین انشعابات و امتیازات این زمین مسکونی شامل آب ، برق و گاز دریافت شده است.

خیابان کشفی هچیرود به علت موقعیت خاص جغرافیایی ، یکی از بهترین مناطق هچیرود برای خرید زمین می باشد. این موقعیت خاص جغرافیایی شامل نزدیکی به ساحل دریا ، دسترسی آسان به جنگل از طریق مناطق اطراف مانند دوجمان ، امامرود ، نورسر و.. ، مجاورت با جاده کناره ، دسترسی به مراکز خرید و فروشگاهی ، دسترسی آسان و سریع به اماکن رفاهی و ... می باشد.

همچنین یکی دیگر از مزیت های جغرافیایی خیابان کشفی که در شهر هچیرود واقع شده است ، نزدیکی به شهرک توریستی نمک آبرود و دسترسی آسان به شهرهای کلارآباد ، متل قو و چالوس می باشد.

این زمین ارزان که در خیابان کشفی در شهر هچیرود واقع شده با قیمت متری 13 میلیون و در مجموع 3.25 میلیارد تومان در املاک می ملک به فروش می رسد. خرید زمین مذکور در خیابان کشفی هچیرود با سند مالکیت و جواز ساخت 125 متر و بافت مسکونی با قیمت ارزان و به مدت محدود انجام می شود.

به دلیل تغییر و افزایش قیمت خرید زمین در شمال و استان مازندران، جهت اطلاع از آخرین قیمت زمین در چالوس و قیمت زمین در هچیرود با ما تماس بگیرید.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید زمین ارزان در خیابان کشفی هچیرود در چالوس با شماره 09361184646 ( الماسی ) تماس بگیرید.

  •  قیمت ارزان
  •  دوبر
  •  بافت مسکونی
  •  انشعابات متصل
  •  سنددار