خرید زمین در دوجمان هچیرود با قیمت 2.250 میلیارد

قیمت زمین

+  مشخصات
15  میلیون
قیمت متری
چالوس
شهرستان
دوجمان
منطقه
150
متراژ زمین
مسکونی
کاربری
20919
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

خرید زمین در دوجمان شهر هچیرود با قیمت ارزان 2.250 میلیارد تومان. این زمین با 150 متر در هچیرود چالوس با قیمت ارزان در می ملک به فروش می رسد.

این زمین 150 متری با بافت مسکونی در شهر هچیرود واقع شده است. ملک موردنظر با قیمت ارزان متری 15 میلیون در املاک می ملک به فروش می رسد.

تمامی انشعابات و امتیازات این زمین جنگلی شامل آب ، برق و گاز دریافت شده و با قیمت ارزان متری 15 میلیون و در مجموع 2.250 میلیارد تومان در املاک می ملک به فروش می رسد. این زمین که دارای متراژ 150 متر است قواره کوچک محسوب می شود که به همین دلیل علاوه بر مناسب بودن برای ساخت ، مناسب سرمایه گذاری نیز می باشد.

یکی از مزیت های خرید زمین در دوجمان هچیرود ، همجواری با شهرک نمک آبرود است که به همین دلیل از رونق بالایی در خرید و فروش املاک برخوردار است.

منطقه دوجمان در هچیرود ، در مجاورت جاده کناره واقع شده و از همین طریق دارای دسترسی مناسبی به مراکز خرید و فروشگاهی و اماکن رفاهی می باشد. علاوه بر این روستای دوجمان در نزدیکی ساحل دریا واقع شده و دارای دسترسی سریعی به مناطق جنگلی می باشد.

به دلیل تغییر و افزایش قیمت خرید زمین در شمال و استان مازندران، جهت اطلاع از آخرین قیمت زمین ارزان در هچیرود و قیمت زمین در چالوس با ما تماس بگیرید.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید زمین در دوجمان هچیرود با قیمت 2.250 میلیارد تومان با شماره 09361184646 ( الماسی ) تماس بگیرید.

  •  سنددار
  •  بافت مسکونی
  •  دیوار کشی شده
  •  خوش قواره
  •  موقعیت جنگلی
  •  قیمت ارزان