فروش زمین جنگلی با کاربری مسکونی در نیرنگ نوشهر

قیمت زمین

+  مشخصات
14  میلیون
قیمت متری
نوشهر
شهرستان
نیرنگ
منطقه
450
متراژ زمین
مسکونی
کاربری
25070
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

خرید زمین با موقعیت جنگلی و کاربری مسکونی واقع در نیرنگ نوشهر . این زمین جنگلی در نیرنگ نوشهر بطور اختصاصی در املاک می ملک به فروش می رسد.

این زمین که در روستای نیرنگ نوشهر واقع شده ، دارای 405 متر مساحت است. همچنین این زمین جنگلی دارای سند تک برگ و کاربری مسکونی می باشد.

زمین مذکور که دارای کاربری مسکونی می باشد ، دیوار کشی و مسطح سازی شده است. همچنین امتیازات آب ، برق و گاز برای این زمین جنگلی دریافت شده است. با توجه به آماده سازی انجام شده ، این زمین جنگلی با کاربری مسکونی ، آماده ساخت و ساز می باشد.

این زمین مسکونی که در نزدیکی جنگل های شمال در شهر نوشهر و روستای نیرنگ واقع شده ، دارای منظره و ویو عالی از منطقه جنگلی می باشد و در صورت ساخت بنا در این زمین مسکونی ، ویو زیبایی برای ساکنین فراهم می شود. علاوه بر منظره و ویو عالی این زمین به جنگل های شمال ، مزیت دیگر برای خرید زمین در نیرنگ نوشهر ، فضای آرامش بخش این منطقه است.

از نظر موقعیت مکانی این زمین در شهرستان نوشهر واقع شده است. نوشهر یکی از شهرهای توریستی شمال کشور و غرب مازندران است که دارای امکانات تفریحی و رفاهی موردنیاز می باشد. روستای نیرنگ که این زمین در آن واقع شده ، یکی از مناطق جنگلی نوشهر است که در نزدیکی روستای تازه آباد و سنگ تجن واقع شده است.

نیرنگ در فاصله کمی تا کمربندی نوشهر چالوس قرار گرفته و به همین دلیل دارای دسترسی عالی و آسان به تمامی اماکن رفاهی و فروشگاهی می باشد. علاوه بر این روستای نیرنگ دارای دسترسی مناسبی به شهرهای مجاور و آزادراه تهران شمال است.

این زمین با موقعیت جنگلی و کاربری مسکونی واقع در نیرنگ نوشهر با قیمت متری 14 میلیون و در مجموع 6.3 میلیارد تومان به فروش می رسد. فروش این زمین جنگلی با سند تک برگ و بافت مسکونی بطور اختصاصی در املاک می ملک انجام می شود.

به دلیل تغییر و افزایش قیمت زمین در مازندران و شمال، جهت اطلاع از آخرین قیمت زمین در نوشهر و قیمت زمین در روستای جنگلی نیرنگ با ما تماس بگیرید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد فروش زمین جنگلی با کاربری مسکونی در نیرنگ نوشهر با شماره 09361184646 ( الماسی ) تماس بگیرید.

  •  بافت مسکونی
  •  دیوار کشی
  •  سنددار
  •  مسطح
  •  زمین جنگلی