خرید ویلا باغ در نمک آبرود با قیمت ارزان 16 میلیارد

قیمت ویلا

+  مشخصات
چالوس
شهرستان
نمک آبرود
منطقه
150
متراژ ویلا
400
متراژ زمین
۳
اتاق خواب
0
تعداد مستر
0
سال ساخت
48502
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

خرید ویلا باغ در شهرک نمک آبرود چالوس با قیمت ارزان 16 میلیارد. این ویلا در نمک آبرود ، با بنای قدیمی و کلنگی در املاک می ملک به فروش می رسد.

در این ویلا یک بنای قدیمی با معماری نیم پیلوت به مساحت 150 متر قرار دارد که در زمینی به مساحت 400 متر واقع شده است. این ویلای کلنگی که در سال 1385 ساخته شده ، دارای 3 اتاق خواب می باشد.

موقعیت مکانی این ویلا باغ ، محله 4 نمک آبرود است که به علت نزدیکی به جنگل ، محیطی آرامش بخش را برای ساکنین این ویلا به ارمغان می آورد. تراس وسیع این ویلا ، منظره و ویو زیبایی از جنگل های شمال در شهرک نمک آبرود را در این ویلا فراهم کرده است.

از امکانات و ویژگی های این ویلای نیم پیلوت در نمک آبرود می توان به پکیج و رادیاتور ، شومینه ، تراس وسیع ، اسپلیت ، محوطه زیبا ، کابینت ، کمد دیواری ، طرح چوب داخلی ، سرویس ایرانی و فرنگی و.... اشاره کرد.

خرید ویلا باغ مذکور در شهرک نمک آبرود چالوس با قیمت ارزان 16 میلیارد تومان انجام می شود. به دلیل بنای قدیمی و کلنگی ، این ویلای اکازیون با قیمت ارزان نسبت به دیگر ویلا های موجود در محله 4 نمک آبرود به فروش می رسد.

با توجه به اینکه در صورت ترمیم و بازسازی ، قیمت ویلا افزایش پیدا می کند ، خرید ویلا باغ فوق الذکر یک سرمایه گذاری ملکی مناسب برای خرید ویلا در نمک آبرود محسوب می شود. علاوه بر این ، قیمت تعیین شده برای فروش این ویلا ، قیمت زمین این ملک می باشد که به همین دلیل ، ساخت بنای جدید و نوساز نیز گزینه ای مناسب می باشد.

علاوه بر قیمت مناسب و موقعیت عالی سرمایه گذاری ، از نظر موقعیت مکانی نیز این ویلا در شهرک نمک آبرود چالوس قرار دارد که یکی از بهترین مناطق توریستی و گردشگری شمال و استان مازندران با امکانات فراوان تفریحی و رفاهی است. رونق بالای خرید و فروش ملک در شهرک توریستی نمک آبرود نیز دلیل دیگری است که خرید ویلا در نمک آبرود چالوس را به یک انتخاب مناسب برای خرید ویلا در شمال بدل میکند. با توجه به شرایطی که ذکر شد ، خرید این ویلا در شهرک نمک آبرود چالوس یک سرمایه گذاری عالی به حساب می آید و خرید این باغ ویلا اکازیون از طرف املاک می ملک پیشنهاد می شود.

به دلیل تغییر و افزایش قیمت ویلا باغ در شمال و مازندران، جهت اطلاع از آخرین قیمت ویلا باغ در نمک آبرود چالوس با ما تماس بگیرید.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید ویلا باغ در شهرک نمک آبرود با قیمت ارزان 16 میلیارد و خرید ویلا در چالوس با شماره 09361184646 ( الماسی ) تماس بگیرید.

  •  پکیج و رادیاتور
  •   شومینه
  •   تراس وسیع
  •   اسپلیت
  •   محوطه زیبا
  •   کابینت
  •   کمد دیواری
  •   طرح چوب داخلی
  •   سرویس ایرانی
  •  سرویس فرنگی