خرید زمین در نوشهر، زمین با جواز ساخت در نیرنگ نوشهر

قیمت زمین

+  مشخصات
13/5  میلیون
قیمت متری
نوشهر
شهرستان
نیرنگ
منطقه
430
متراژ زمین
مسکونی
کاربری
45909
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

خرید زمین در نوشهر ، واقع در منطقه جنگلی روستای نیرنگ در نوشهر. فروش این زمین در نیرنگ نوشهر با جواز ساخت و قیمت ارزان در املاک می ملک انجام میشود.

این زمین که در منطقه جنگلی روستای نیرنگ در نوشهر واقع شده، 430 متر مساحت دارد و دارای نقشه ای مناسب است که ساخت هرگونه ملک در این زمین را ممکن میکند. همچنین فروش این زمین جنگلی با جواز ساخت ، سند تک برگ و بافت مسکونی انجام میشود.

این زمین در نیرنگ نوشهر با جواز ساخت 250 متر ارائه می شود. علاوه بر این امتیازات و انشعابات این زمین شامل آب ، برق و گاز فراهم شده است. به دلیل داشتن جواز ساخت و انشعابات کامل ، علاوه بر افزایش ارزش زمین ، بهره برداری و ساخت ملک در این زمین مسکونی با سرعت بیشتری انجام خواهد شد. یکی دیگر از مشخصه های این زمین ارزان قیمت ، دیوار کشی کامل است که حریم زمین را مشخص کرده است. علاوه بر این ، زمین مذکور مسطح سازی شده و آماده ساخت و ساز می باشد.

یکی دیگر از مزیت های این زمین مسکونی ، ویو و منظره زیبا به جنگل های بکر و زیبای شمال است. در صورت ساخت ملک در زمین مذکور ، به دلیل نزدیکی به جنگل های شمال کشور که در فاصله چند صد متری از این زمین قرار دارند ، منظره ای زیبا و دیدنی از جنگل های نیرنگ نوشهر ، در دسترس ساکنین قرار خواهد گرفت.

ویژگی ها و مزایایی شامل جواز ساخت ، سند تک برگ ، بافت مسکونی ، امتیازات و انشعابات کامل ، واقع شدن در منطقه جنگلی ، موقعیت مکانی عالی و دسترسی مناسب ، خوش قواره با نقشه عالی ، ویو و منظره بکر و زیبا از منطقه جنگلی و.. ارزش بالایی به این زمین بخشیده اند. با توجه به این مزیت ها ، قیمت تعیین شده برای این زمین که متری 13.5 میلیون است قیمت ارزان و ویژه محسوب می شود.

از نظر موقعیت مکانی ، این زمین ارزان در منطقه جنگلی نیرنگ در نوشهر واقع شده است. نوشهر که یکی از شهرهای برند و توریستی شمال کشور است ، در غرب مازندران قرار دارد. روستای نیرنگ در فاصله نزدیکی از کمربندی نوشهر چالوس واقع شده و یکی از روستاهای جنگلی نوشهر با طبیعتی زیبا و بکر می باشد.

روستای جنگلی نیرنگ در مجاورت روستاهای تازه آباد و سنگ تجن قرار دارد. از ویژگی های عمده نیرنگ و مناطق مجاور می توان به رشد سریع این مناطق اشاره کرد که خصوصا رونق بالایی در امر خرید و فروش زمین و دیگر املاک ایجاد کرده است.

فروش زمین با قیمت ارزان متری 13.5میلیون تومان و قیمت کل 5.8 میلیارد تومان انجام میشود که با توجه به موقعیت مکانی مناسب و مزیت های متعددی که برای این زمین ذکر شد ، قیمت ارزان و زیر قیمت زمین در نوشهر محسوب می شود. خرید این زمین ارزان قیمت در نیرنگ نوشهر از طرف املاک می ملک پیشنهاد می شود.

به دلیل تغییر و افزایش قیمت زمین در مازندران و شمال، جهت اطلاع از آخرین قیمت زمین در نوشهر و قیمت زمین جنگلی در روستای نیرنگ نوشهر با ما تماس بگیرید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید زمین در نوشهر و فروش زمین با جواز ساخت در نیرنگ نوشهر با شماره 09361184646 ( الماسی ) تماس بگیرید.

  •  دیوار کشی
  •  سند دار
  •  مسکونی
  •  جنگلی
  •  زمین روستایی
  •  جواز ساخت