فروش فوری زمین جنگلی در نوشهر ، روستای نیرنگ نوشهر

قیمت زمین

+  مشخصات
13  میلیون
قیمت متری
نوشهر
شهرستان
نیرنگ
منطقه
250
متراژ زمین
مسکونی
کاربری
58634
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

فروش فوری زمین جنگلی در نوشهر واقع در روستای نیرنگ نوشهر. این زمین مسکونی در نزدیکی جنگل های نوشهر در شمال با قیمت ارزان به فروش می رسد.

این زمین جنگلی دارای 250 متر مساحت بوده و همچنین با دارا بودن جواز ساخت و سند معتبر، با قیمت ارزان متری 13 میلیون تومان در نیرنگ نوشهر و شمال کشور به فروش می رسد.

یکی از ویژگی های روستای نیرنگ نوشهر همجوار بودن با جنگل های شمال می باشد. به صورتی که زمین مسکونی مذکور منظره و ویو کامل از جنگل های شمال را داراست.

از مزیت های دیگر این زمین جنگلی که به صورت فروش فوری عرضه می شود ، جواز ساخت و سند معتبر می باشد ، همچنین زمین مذکور دیوار کشی شده و حریم آن مشخص شده است.

از نظر موقعیت مکانی ، روستای نیرنگ با مرکز شهر نوشهر 5 کیلومتر فاصله داشته و روستاهای تازه آباد و سنگتجن در مجاورت روستای نیرنگ قرار دارند. از نظر دسترسی ، روستای نیرنگ در فاصله نزدیک با کمربندی نوشهر چالوس قرار دارد که از این طریق به آزادراه تهران شمال منتهی می شود.

قیمت خرید این زمین جنگلی همراه با جواز ساخت و بافت مسکونی ، متری 13 میلیون تومان و در مجموع 3.25 میلیارد تومان است. همچنین به علت پول لازم بودن مالک ، این زمین جنگلی به مدت محدود در املاک می ملک به صورت فروش فوری و زیر قیمت خرید زمین در نوشهر ، جهت خرید ارائه می شود.

به دلیل تغییر قیمت و افزایش قیمت خرید زمین در شما و استان مازندران، جهت اطلاع از آخرین قیمت زمین در نوشهر و قیمت زمین در نیرنگ نوشهر با ما تماس بگیرید.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فروش فوری زمین جنگلی در نوشهر واقع در روستای نیرنگ نوشهر با شماره 09361184646 ( الماسی ) تماس بگیرید.

  •  سنددار
  •  قیمت ارزان
  •  دیوار کشی
  •  بافت مسکونی
  •  جنگلی
  •  جواز ساخت