فروش فوری زمین شهرکی در منطقه جنگلی زوات در چالوس

قیمت زمین

+  مشخصات
16  میلیون
قیمت متری
چالوس
شهرستان
زوات
منطقه
495
متراژ زمین
مسکونی
کاربری
71919
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

فروش زمین شهرکی در منطقه جنگلی زوات چالوس در شمال ایران با ویو بی نظیر دریا و جنگل با موقعیتی اکازیون در یکی از شهرک های برند چالوس.

این زمین شهرکی 495 متر مساحت داشته و دارای 3 بر می باشد. علاوه بر این، مجاورت زمین مذکور با ویلاهای خوش ساخت موجود در این شهرک، شرایطی عالی برای ساخت ویلا در این زمین را فراهم کرده است. چشم انداز و ویو زیبای جنگلی و مجاورت این شهرک با جنگل های شمال ایران یکی از مزیت های این زمین جنگلی محسوب می شود.

قطعات موجود در این شهرک اکثرا ساخته شده و دارای ویلاهایی شیک و خوش ساخت می باشند که این امر باعث افزایش ارزش زمین های موجود در این شهرک شده است. این امر خرید زمین در این شهرک را به گزینه ای عالی برای سرمایه گذاری ملکی در شمال ایران بدل کرده است.

منطقه زوات در نزدیکی شهر چالوس قرار دارد و دارای دسترسی مناسبی به مراکز و اماکن موردنیاز می باشد. دیگر مزیت این زمین از نظر موقعیت مکانی، نزدیکی به آزادراه تهران چالوس (جاده کندوان) و فاصله 10 کیلومتری با شهرک نمک آبرود است.

زمین فوق الذکر دارای سند تک برگ می باشد و انشعابات آب، برق و گاز این زمین شهرکی دریافت شده است. مدارک مالکیت این زمین شهرکی کاملا معتبر بوده و توسط کارشناسان حقوقی املاک می ملک تایید شده است.

از ویژگی قابل ذکر این زمین می توان به ویو دریا و جنگل، نزدیکی به مناطق جنگلی شمال ایران، قرار گرفتن در یکی از شهرک های برند منطقه، بهره مندی از 3 بر، دیوارکشی کامل و دسترسی مناسب اشاره کرد.

قیمت خرید زمین شهرکی از قرار متری 16 میلیون و قیمت فروش زمین شهرکی در زوات چالوس 7 میلیارد و 900 میلیون می باشد. فروش این زمین بطور اختصاصی از طریق املاک می ملک انجام می شود.

  •  موقعیت شهرکی
  •  ویو جنگلی
  •  دسترسی عالی
  •  دیوارکشی شده