فروش زمین در کلاردشت با قیمت ارزان 4.5 میلیون

قیمت زمین

+  مشخصات
4/5  میلیون
قیمت متری
کلاردشت
شهرستان
کلاردشت
منطقه
363
متراژ زمین
مسکونی
کاربری
14920
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

خرید زمین با قیمت ارزان متری 4.5 میلیون در کلاردشت. این زمین ارزان قیمت در کلاردشت با قیمت 1.633 میلیارد در املاک می ملک به فروش می رسد.

این زمین ارزان قیمت در کلاردشت ، با متراژ 363 متر در بافت مسکونی واقع شده است. همچنین انشعابات و امتیازات این زمین مسکونی ارزان قیمت دریافت شده است.

منطقه کلاردشت که در نزدیکی آزادراه تهران شمال ( جاده چالوس ) قرار گرفته، با آب و هوای خشک کوهستانی در رشته کوههای البرز شمالی با مراتع سرسبز واقع شده است. کلاردشت به دلیل سرسبزی و دارا بودن جاذبه های طبیعی، به بهشت گمشده شمال کشور معروف شده است.

این زمین ارزان قیمت که در منطقه شهری کلاردشت واقع شده با قیمت متری 4.5 میلیون و در مجموع 1.633 میلیارد تومان در املاک می ملک به فروش می رسد. این زمین ارزان قیمت ، به مدت محدود به صورت فروش فوری و زیر قیمت زمین در کلاردشت ارائه می شود.

به دلیل تغییر و افزایش قیمت خرید زمین در شمال و استان مازندران، جهت اطلاع از آخرین قیمت زمین در کلاردشت با ما تماس بگیرید.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید زمین ارزان در کلاردشت با قیمت ارزان متری 4.5 میلیون در کلاردشت با شماره 09361184646 ( الماسی ) تماس بگیرید.

  •  مسطح
  •  دیوار کشی
  •  سنددار
  •  بافت مسکونی
  •  انشعابات متصل