فروش زمین ارزان در ملکار نوشهر با قیمت 10 میلیون

قیمت زمین

+  مشخصات
10  میلیون
قیمت متری
نوشهر
شهرستان
ملکار
منطقه
0
متراژ زمین
مسکونی
کاربری
46781
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

خرید زمین ارزان با قیمت متری 10 میلیون در ملکار نوشهر . زمین مذکور با بافت مسکونی و مساحت 420 متر در روستای ملکار نوشهر به فروش می رسد.

این زمین جنگلی در نوشهر که با قیمت ارزان به فروش می رسد دارای 420 متر مساحت و بر 18 متری می باشد. این زمین سنددار همچنین دارای بافت مسکونی است و دیوار کشی شده و مسطح سازی شده است. همچنین تمامی امتیازات آب، برق و گاز برای این زمین دریافت شده است.

روستای ملکار که این زمین ارزان قیمت در آن واقع شده، همجوار با روستاهای چلندر و دزدک در نوشهر است که از مناطق برند و توریستی نوشهر محسوب می شوند.

روستای ملکار نیز که از همجواری با مناطق جنگلی و ساحلی دریا بهره می برد از روستاهای توریستی و گردشگری شهرستان نوشهر می باشد که خرید و فروش زمین در آن از رونق بالایی برخوردار است.

این زمین که دارای 420 متر مساحت است، با قیمت ارزان هر متر 10 میلیون به فروش می رسد و بر این اساس قیمت فروش زمین مذکور در ملکار نوشهر 4.2 میلیارد می باشد.

قیمت خرید این زمین زیر قیمت زمین در روستای ملکار می باشد که به علت پول لازم بودن مالک، این زمین به صورت فروش فوری و با قیمت ارزان به فروش می رسد.

به دلیل تغییر و افزایش قیمت خرید زمین در شمال و استان مازندران، جهت اطلاع از آخرین قیمت زمین در نوشهر و قیمت زمین در ملکار با ما تماس بگیرید.

شما می توانید برای کسب اطلاع بیشتر در مورد خرید زمین ارزان با قیمت متری 10 میلیون در ملکار نوشهر با شماره 09361184646 تماس بگیرید.

  •  دیوار کشی
  •  مسطح
  •  سنددار
  •  بافت مسکونی
  •  قیمت ارزان
  •  انشعابات متصل