خرید زمین جنگلی ارزان قیمت در یالبندان سرا کلارآباد

قیمت زمین

+  مشخصات
20  میلیون
قیمت متری
عباس آباد
شهرستان
کلارآباد
منطقه
250
متراژ زمین
مسکونی
کاربری
94617
کد ملک
تماس بگیرید
قیمت کل
0936 118 4646
اطلاعات بیشتر

خرید زمین جنگلی با قیمت ارزان در منطقه یالبندان سرا شهر کلارآباد . این زمین جنگلی در کلارآباد با قیمت ارزان متری 20 میلیون در می ملک به فروش می رسد.

این زمین که در روستای یالبندان سرا شهر کلارآباد واقع شده ، دارای 255 متر مساحت است. همچنین این زمین جنگلی دارای سند تک برگ و بافت مسکونی می باشد.

شهر کلارآباد در غرب مازندران و شمال کشور قرار دارد. این شهر در میان شهرهای چالوس ، هچیرود ، متل قو و عباس آباد قرار گرفته و با موقعیتی خاص میان جنگل و دریا ، دارای مکانهای گردشگری و تفریحی زیادی است.

کلارآباد به علت واقع شدن در میان مهمترین شهرهای توریستی مازندران، یکی از بهترین شهرهای شمال کشور برای خرید زمین است. علاوه بر موقعیت مکانی عالی، این زمین مسکونی دارای قیمت ارزان و ویژه است که به همین دلیل از طرف کارشناسان می ملک خرید این زمین جنگلی ارزان قیمت به شما پیشنهاد می شود.

یکی از مزیت های خرید این زمین در یالبندان سرا نزدیکی به جنگل های شمال و شهرک نمک آبرود است که دسترسی مناسبی به اماکن تفریحی و مراکز رفاهی و فروشگاهی را فراهم می کند.

فروش زمین مسکونی فوق الذکر با قیمت ارزان متری 20 میلیون تومان و قیمت کل 5 میلیارد تومان انجام می شود. این زمین ارزان و زیر قیمت در شهر کلارآباد و یالبندان سرا بطور اختصاصی در املاک می ملک به فروش می رسد.

به دلیل تغییر و افزایش قیمت زمین در مازندران و شمال، جهت اطلاع از آخرین قیمت زمین در کلارآباد و قیمت زمین در یالبندان سرا کلارآباد با ما تماس بگیرید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید زمین ارزان قیمت در یالبندان سرا شهر کلارآباد با شماره 09361184646 ( الماسی ) تماس بگیرید.

  •  مسطح
  •  سنددار
  •  دیوار کشی
  •  بافت مسکونی
  •  اطراف ویلا سازی شده
  •  خوش قواره